Регіональні

«Степова» знову добуває вугілля ВАЖЛИВО!

Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля», на якій 2 березня цього року сталася аварія й забрала життя восьми гірників, відновила видобуток вугілля.


 

Щоправда видавати на-гора більше 500 тонн твердого палива на добу, вона поки не може: інтенсивний видобуток вугілля, на жаль, посилює й виділенняметану. Гірникам залишилося пройти у лаві, де стався вибух, близько 70 метрів, і її відпрацювання буде повністю завершене.

Але на «Степовій»уже готують новий вибій. Роблять це із зрозумілих причин прискореними темпами. Зараз у ньому йде монтаж напівавтоматичного комплексу із комбайном. Саме із цією новою лавою працівники підприємства пов'язують свої надії на краще майбутнє.

«Слава Богу, вибух був невеликий і руйнівного обвалу породи не сталося, - пояснив голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України Василь Семканич. – Це й залишило шахті шанс на відновлення роботи, хоча багато хто вважав, що «Степову» закриють. Але, на щастя, цього не сталося. Ми знову почали видавати вугілля на-гора і сподіваємося, що із введенням нової лави шахта запрацює на повну потужність. Впевнений, що тепер на підприємстві  більше уваги приділятиметься й охороні праці та техніці безпеки». 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83