Регіональні

Незалежна профспілка вимагає підвищення зарплат працівникам ДП «Красноармійськвугілля» ВАЖЛИВО!

Місцева організація Незалежної профспілки гірників України міста Мирноград та Покровського району вимагає з 1 травня 2017 року  збільшити тарифні ставки та посадові оклади всім робітникам ДП «Красноармійськвугілля» , у тому числі й відокремлених підрозділів, виходячи з мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб розміром 1684грн. З відповідним зверненням Рада голів МО НПГУ м. Мирноград  та Покровського району звернулася до Прем’єр-міністра  України В.Б.Гройсмана, Міністра енергетики та вугільної промисловості України І.С.Насалика, в.о. генерального директора ДП «Красноармійськвугілля» В.Ю. Довгаля. Сповістили профспілківці  про свої вимоги й голову Незалежної профспілки гірників України М. Я. Волинця. 


 

Прем’єр-міністру України

Гройсману В.Б.

Міністру енергетики та вугільної промисловості України

Насалику І.С.

В.О. генерального директора ДП «Красноармійськвугілля»

Довгалю В.Ю.

Голові Незалежної профспілки гірників України

Волинцю М.Я.

Адміністрація ДП «Красноармійськвугілля» з 01.05.2017 року зобов’язана ввести (збільшити) тарифні ставки та посадові оклади всім працівникам Підприємства виходячи з мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб у розмірі 1684грн. за наступними обставинами:

01.01.2017р. набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016р. № 1774-УІІІ (далі: Закон), яким внесені зміни до законодавства України у сфері оплати праці, а саме: ст.95, 96 КЗпП України, ст. 3, 3-1, 6, 10 ЗУ Про оплату праці». З цих підстав, тарифні ставки та посадові оклади працівникам підвищуються при законодавчому підвищенні мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Ці питання також врегульовані відповідними нормами чинної Галузевої угоди та Колективним договором ДП «Красноармійськвугілля», що пов’язують підвищення тарифних ставок та посадових окладів всім робітникам в разі законодавчого підвищення рівня мінімальної заробітної плати в Україні. Відповідні зміни до них до цього часу не внесені.

ЗУ «Про Державний бюджет України на 2017рік» від 21.12.2016р. № 1807- VIII встановлює з 01.05.2017р. прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розмірі 1684грн. на місяць.

Згідно п.9 Прикінцевих положень Закону, до приведення законодавчих актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

Не зважаючи на це адміністрація ДП «Красноармійськвугілля» з 01.05.2017р. протиправно не ввела (збільшила) тарифні ставки та посадові оклади всім робітникам ДП «Красноармійськвугілля» (всіх відокремлених підрозділів), що при наявних складних соціально-економічних умовах може призвести до росту соціального напруження серед населення і небажаних наслідків, з врахуванням ведення у регіоні АТО.

На підставі викладеного,

ВИМАГАЄМО:

З 1 травня 2017 року ввести (збільшити) тарифні ставки та посадові оклади всім робітникам ДП «Красноармійськвугілля» (всіх відокремлених підрозділів),виходячи з мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб розміром 1684грн.

За дорученням Ради голів МО НПГУ  м. Мирноград та Покровського  району

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83