Регіональні

«ЄВРАЗ Суха Балка»: переговорний процес затягується ВАЖЛИВО!

У актовому залі побутового комбінату шахти «Ювілейна» ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка» завершилися збори трудового колективу, на яких представники ініціативної групи, до складу якої входить і голова тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Сергій Барабашук, розповіли про результати переговорного процесу із адміністрацією «Сухої Балки».

Участь у зборах узяв і голова МО НПГУ міста Кривого Рогу Юрій Самойлов. За його словами, вимоги «євразівців» залишаються незмінними: підвищення заробітної плати з 1 травня на 30 відсотків, з подальшим її зростанням до кінця року до суми, еквівалентної 1000 доларів США. «Проте позиція керівництва – також незмінна, - розповідає Юрій Самойлов. – Адміністрація готова вести розмову про зростання зарплатні у межах 10-12 відсотків, не більше. Як довго триватиме протистояння, сказати важко, але трудовий колектив налаштований відстоювати свої інтереси досить рішуче». 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83