Регіональні

Між гірниками і адміністрацією почалися переговори ВАЖЛИВО!

Уранці учасники акції протесту на трьох з чотирьох шахт КЗРК піднялися на поверхню. Ініціативна група, яка представляє трудові колективи, і лідери первинок Незалежної профспілки гірників України почали переговорний процес із представниками адміністрації комбінату.


Як розповіла голова жіночого комітету Криворізької міської організації НПГУ Олена Маслова, члени ініціативної групи наполягали на тому, щоб на переговорах інтереси трудового колективу КЗРК представляв голова Криворізької міської організації НПГУ Юрій Самойлов. Але адміністрація була категорично проти і запросила на перемовини представників первинки ПМГУ підприємства. Сторони зійшлися на тому, що Юрій Самойлов братиме участь в переговорах як консультант.

На думку Олени Маслової, нарешті розпочався конструктивний діалог. Всі пропозиції, зауваження і контраргументи, які висловлюються на засіданнях робочої групи, приймаються під протокол. Документ залишається відкритим до повного завершення переговорного процесу та прийняття прийнятного для обох сторін рішення. Вже зараз до протоколу внесено два головних питання порядку денного переговорів. По-перше, не допустити тиску з боку адміністрації на ініціаторів та учасників акції протесту. А, по-друге, почати докладне обговорення питань підвищення заробітної плати в найкоротші терміни. Нагадаємо, основною вимогою гірників залишається одноразове підвищення зарплати щонайменше на 50%.

Останніми в середині дня 5 травня на поверхню піднялися гірники «Октябрської». Зробили вони це після того, як дізналися, що робочу групу сформовано і вона приступила до обговорення вимог.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83