Регіональні

Шахтарі Волині готові перекрити автотрасу ВАЖЛИВО!

Гірники шахти №1 «Новововолинська», аби добитися виплати заборгованої зарплати, готуються до акцій протесту. Як повідомив телефоном голова первинного осередку копальні Анатолій Мухомеджанов, шахтарі не отримують зарплати із середини лютого.

«Обурює те, що  №1 «Новововолинська», згідно з наказом Міненерговугілля, переведена у реструктуризацію і на всі передбачені у зв’язку з цим роботами передбачено 100-відсоткове фінансування із держбюджету, - справедливо обурюється профспілковий лідер. – Але кошти на рахунки підприємства не надходять і зарплата гірникам не виплачується. Нікого не цікавить, як людям жити, годувати і вчити дітей, оплачувати комунальні послуги та інше. Тому ми не терпітимемо далі такого ставлення до себе. Сьогодні на засіданні профкому НПГУ вирішено, якщо 3-4 травня працівникам підприємства не повернуть заборгованого, 5 травня перекрити автошлях на межі між Волинською і Львівською областями біля мосту через річку Західний Буг. Частина гірників також готова їхати до Києва пікетувати Міністерство енергетики та вугільної промисловості».                 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83