Регіональні

Дніпровський меткомбінат зупинений на «гарячу» консервацію ВАЖЛИВО!

Дніпровський металургійний комбінат, який входить в корпорацію «Індустріальний союз Донбасу», з 30 березня 2017 року поставлений на «гарячу» консервацію. Про це повідомив голова первинної профспілкової організації «Металістів», яка є членською організацією КВПУ,  Микола Колючий. 


 

У зв'язку зі складною фінансово-економічною ситуацією генеральний директор підприємства В'ячеслав Мосьпан підписав накази №305 «Про роботу комбінату в умовах зупинки основного виробництва» і №307 «Про «гарячу» консервацію обладнання комбінату». Згідно з першим документом,  на комбінаті вводиться «гаряча» консервація технологічного обладнання. Відповідно до цього, начальники структурних підрозділів зобов'язані зробити безпечну зупинку обладнання та вжити заходів щодо забезпечення його збереження після зупинки, а також забезпечити мінімальне споживання всіх видів енергоресурсів.  Згідно з наказом №305, керівники структурних підрозділів на період простою зобов'язані забезпечити фіксацію простоїв агрегатів і устаткування із зазначенням часу початку та закінчення простою шляхом оформлення розпоряджень по підрозділах.

«Причиною зупинки підприємства стало припинення поставок коксу та значний дефіцит обігових коштів, - розповів Микола Колючий. – Скільки триватиме «гаряча» консервація  - невідомо. Зі своєї сторони нагадую, згідно з нашим колективним договором, під час простою  підприємства, робітникам повинні виплачувати  100% тарифної ставки (окладу).  Наша профспілка слідкуватиме за виконанням цього положення. При цьому , згідно з наказом, нарахування всіх видів премій призупинено, так само, як і дію положень «Про порядок преміювання працівників з фонду головного спеціаліста». Наша профспілка  планує  звертатися до Президента України та Прем’єр-міністра України з проханням вжити заходів для відновлення роботи підприємства та забезпечення права працю усіх працівників».   

Як повідомили первинній профспілковій організації «Металістів», на період вимушеного простою буде призупинено нарахування доплати за суміщення професій, розширення зони обслуговування, тимчасово відсутнього працівника, за керівництво бригадою, а також надбавок за високу професійну майстерність.  Перед керівниками структурних підрозділів  комбінату також поставлено завдання: забезпечити максимальне переведення змінного персоналу на денний графік роботи; забезпечити збереження агрегатів, обладнання, майна комбінату; організувати роботу персоналу з прибирання на робочих місцях, виробничих майданчиках і територіях з оплатою в розмірі тарифної ставки (окладу).  Директорам за напрямками, головним фахівцям необхідно  буде посилити контроль за раціональною організацією робіт і оптимальним розташуванням персоналу, ефективним використанням коштів на оплату праці.  Крім того, на підприємстві припиняються тимчасові переведення працівників у межах комбінату, навчання в робочий час та інші залучення персоналу зі збереженням середнього заробітку.  

Керівництво комбінату  вживатиме заходи щодо посилення контролю за дотриманням пропускного режиму і активізує роботу з запобігання спроб розкрадання майна.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83