Регіональні

Незалежна профспілка добилася скороченого робочого тижня для диспетчерів ВАЖЛИВО!

Первинна профспілкова організація Вільної профспілки залізничників України Жмеринської дирекції залізничних перевезень України Південно-Західної залізниці добилася переводу диспетчерів на 36-годинний робочий тиждень. Про це повідомив голова первинки Андрій Яворський. 


 

ППО ВПЗУ Жмеринської дирекції залізничних перевезень України Південно-Західної залізниці звернулася до керівництва з пропозицією перевести диспетчерський апарат вузла Жмеринка на 36-и годинний робочий тиждень та встановити замість чотиризмінного робочого графіка п’ятизмінний. Незалежна профспілка посилалася на те, що поїзні диспетчера вузла Жмеринка відносяться до І групи у Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня. Це підтверджується пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2001 р. № 163 та наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 122 від 23.03.2001 (пункт 28).

«Це - ще одна маленька перемога ППО ВПЗУ Жмеринської дирекції залізничних перевезень спільно з диспетчерським колективом відділу перевезень, - зазначив Андрій Яворський. – Ми добилися переходу на 36- годинний робочий тиждень, що також дало змогу ввести додаткове робоче місце поїзного диспетчера».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83