Регіональні

ОО НПГУ Західного Донбасу вимагає підвищення зарплат павлоградським гірникам ВАЖЛИВО!

10 березня відбулася Рада голів Обласного об'єднання Незалежної профспілки гірників України Західного Донбасу. На ній, зокрема,  обговорили питання підвищення зарплат шахтарям ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» та виконання колективного договору на підприємстві. Також Рада голів ОО НПГУ ЗД звернулася до керівництва підприємства з вимогою збільшити фонд оплати праці на 23%. 


 

Відповідно до положень колдоговору на ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», перегляд діючих базових окладів працівників відбуваються з квітня кожного року. У листі генерального директора  підприємства Сергія Вороніна від  7 березня повідомляється, що у 2017 році бізнес-планом передбачено збільшення планового фонду та ставок на 15%.
«Згідно з параграфом 9.10 колективного договору, ріст заробітної плати на ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» повинен забезпечувати співвідношення  в 1,9 рази між середньою зарплатою шахтарів та працівників промисловості області. За середньої зарплати трудівників «Павлогравугілля» -  9887 грн і зарплати у промисловості - 6405 грн, для дотримання умов колективного договору ріст фонду оплати праці і ставок має бути  23% із 1 квітня 2017 року», - зазначається в листі ОО НПГУ Західного Донбасу.

Також Рада голів профоб’єднання вимагає застосування диференційованого підходу до підвищення зарплат в межах планового фонду: поверхневим робітникам – на 30%; допоміжним підземним робітникам – на 28%; прохідникам – на 25%; ГРОЗам – на 23%; керівникам, інженерно-технічним працівникам старшої ланки – на 5%.

У випадку ігнорування вимог Ради голів, ОО НПГУ ЗД задля відстоювання прав трудівників буде вживати усі можливі заходи й навіть радикальні. 

NPGU ZD1

NPGUZD2

За матеріалами: npgu.org

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83