Регіональні

Червоноградські гірники пікетують суд ВАЖЛИВО!

Шахтарі Червонограда, як і попереджали, сьогодні зранку припинили відвантаження вугілля споживачам. Окрім того з дев’ятої години вони розпочали пікетування Господарського суду Львівської області, де розглядатиметься справа про розблокування рахунку ДП «Львіввугілля». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Шахтарі Червонограда прийняли остаточне рішення з 9-ї години 9 березня припинити відвантажувати споживачам вугілля, пікетувати суд, де буде розглядатися питання щодо рахунку ДП «Львіввугілля», - написав профспілковий лідер.

Михайло Волинець також розкритикував голову Львівської ОДА Олега Синютку, який вчора зустрічався з гірниками. На жаль, шахтарі не почули від очільника області «жодного слова конкретики про зарплату і безпеку праці». «Все, на що він спромігся, - зазначає Михайло Волинець, це звинуватив мене в дестабілізації ситуації в Львівському регіоні, що вкрай обурило місцевих лідерів НПГУ».

До речі, у ці хвилини відбувається спільне засідання Незалежної профспілки гірників України та Профспілки працівників вугільної промисловості України, де розглядатиметься тактика дій щодо реалізації вимог із виплати заборгованої зарплати, розблокування рахунку ДП «Львіввугілля», безпеки праці.

«Учора о 23.30 в ситуацію втрутився прем’єр Володимир Гройсман та міністр юстиції Павло Петренко. Були викликані терміново на роботу працівники Мін'юсту як у Києві, так і в Червонограді для розблокування рахунку. Гірники надіються, що сьогодні рахунок ДП «Львіввугілля» буде розблоковано» і зарплати буде виплачено», - повідомив Михайло Волинець.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83