Регіональні

У Дніпрі голодують інваліди праці ВАЖЛИВО!

Причиною протесту  стало те, що інваліду  праці, шахтарю Василю Албатову перешкоджають у оформленні документів на землю та навіть вимагають гроші. Про це повідомив голова  ППО Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) при Павлоградському міському відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, голова КВПУ Дніпропетровської області Микола Житник. 


 

Наразі у приміщенні  Діпропетровської обласної раді голодують:  Василь Албатов ,  а також на знак солідарності  - Микола Житник  і  голова Дніпропетровської обласної громадської організації інвалідів праці «МИР» Олександр Бобков.

«Василь Албатов  прийшов до представників  Держкомзему області з усіма необхідними документами, але йому не оформили право власності на землю. Крім того з нього почали вимагати гроші, що можна розцінити, як хабар. Така ситуація неприпустима. Ми бачимо тотальну несправедливість до людей. Ми оголосили голодування, щоб припинити таке ставлення й порушення прав громадян», -  зазначив Микола Житник.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83