Регіональні

Мінсоцполітики просить повідомляти про порушення законодавства про оплату праці ВАЖЛИВО!

Міністерство соціальної політики звертається до профспілок з проханням надавати інформацію про факти виплати заробітної плати у розмірі менше мінімального, переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу, скорочення та направлення їх у відпустки без збереження заробітної плати для оперативного реагування відомства на них та забезпечення дотримання норм законодавства.


 

Також звертаємо увагу, що українці, трудові права яких порушуються, можуть звернутися на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 1545, яка працює цілодобово.

Дзвінки з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

 Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань.

Останнє редагуванняЧетвер, 16 лютого 2017 14:07
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83