Регіональні

Гірники відмовилися підійматися на поверхню ВАЖЛИВО!

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, сьогодні 34 гірники першої зміни шахти «1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» Донецької області відмовилися підійматися на поверхню через невиплату їм зарплати. За даними Міненерговугілля, станом на 17 жовтня ц.р. заборгованість із зарплати перед гірниками ДП «Селидіввугіллля» становить понад 90 млн грн.  

Детальніше ...

Гірники Волині тимчасово призупинили акцію ВАЖЛИВО!

Cьогодні нововолинські шахтарі, які вчора блокували рух транспорту на кордоні з Польщею на автомобільному шляху міжнародного значення Київ-Ковель, біля контрольно-пропускного пункту «Ягодин», вирішили тимчасово призупинити свою акцію. Про це повідомив голова регіональної організації Незалежної профспілки гірників України Анатолій Мухомеджанов.

Детальніше ...

Для виплати боргів на ДП «Мирноградвугілля» надійшло 17 млн гривень ВАЖЛИВО!

Учора увечері для виплати заробітної плати працівникам основних професій шахти «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» надійшло 4 мільйони гривень. Про це повідомив голова місцевої організації НПГУ м.Мирнограда і Покровського р-ну Олександр Абрамов. За його словами, ще 4 мільйони - на рахунку ДП «Мирноградвугілля». Їх отримають інші співробітники «Капітальної». З урахуванням цієї виплати борг перед працівниками шахти за серпень буде погашенио на 50%.

Детальніше ...

Гірники «Капітальної» висунули урядовцям низку вимог ВАЖЛИВО!

На ВП «Шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» склалося вкрай критичне становище у сфері соціально-економічної і фінансово-господарської діяльності, що потребує прийняття невідкладних заходів для вирішення низки питань, від яких залежить існування підприємства, продуктивність його роботи, рівень соціальної захищеності його працівників. Про це йдеться у зверненні, адресованому Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману та міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

Детальніше ...

Волинські шахтарі попередили посадовців про крайні заходи ВАЖЛИВО!

Трудові колективи ДП «Волиньвугілля» надіслали звернення на адресу Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, голови Волинської ОДА Володимира Гунчика. У кореспонденції зазначається, що через заборгованість із заробітної плати за липень-серпень 2017 року працівники відокремлених підрозділів шахта «Бужанська» та шахта №9 «Нововолинська» кілька діб поспіль проводять акцію протесту і категорично відмовляються приступати до роботи допоки не буде погашено заборгованість із заробітної плати.

Детальніше ...

Якщо не виплатять зарплату, обіцяють перекрити митницю ВАЖЛИВО!

Продовжуються акції протесту шахтарів Нововолинська. Як повідомив голова первинного осередку НПГУ шахти №9 «Нововолинська» Василь Гура, сьогодні гірники пікетували ДП «Волиньвугілля».  Головна вимога протестувальників – виплатити заборговану за липень і серпень заробітну плату.

Детальніше ...

Шахтарі ДП «Селидіввугілля» змушені вдаватися до протестних акцій ВАЖЛИВО!

У зв’язку з невиплатою заробітної плати, корупцією та доведенням до банкрутства на ДП «Селидіввугілля» відбулися збори трудового колективу об’єднання, проведення яких ініціював Віктор Трифонов, голова місцевої організації НПГУ міст Селідового та Новогродівки. 

Детальніше ...

Гірники відмовляються спускатися під землю ВАЖЛИВО!

Працівники копальні «Бужанська» та ВП «Шахта №9 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля» проводять протестну акцію. Гірники другий день поспіль відмовляються спускатися під землю. 

Детальніше ...

Боротьбу проти порушення прав профспілок продовжують ВАЖЛИВО!

Як повідомив Андрій Мартиненко, представник первинного осередку НПГУ ГУ Держпраці у Донецькій області у комісії із розслідування нещасного випадку на виробництві, що трапився із головою первинки Дмитром Самохваловим під час прийому лави на шахті «Краснолиманська», нарешті аж на третій день після інциденту комісія зібралася у повному складі й побувала на місці. Зараз вона працює у звичному режимі – складено протокол, триває опитування свідків, надсилаються необхідні у таких випадках запити та збираються відповіді й інші документи. За словами профспілкового активіста, до розслідування інциденту приступила лише друга комісія. Першу, яку створили на другий день, так і не розпочавши роботи, було розпущено.    

Детальніше ...

Міненерговугілля спровокувало страйк на шахтах ДП «Волиньвугілля» ВАЖЛИВО!

 Міністерство енергетики та вугільної промисловості спровокувало страйк шахтарів ДП «Волиньвугілля».


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83