Регіональні

Протест персоналу вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» триває ВАЖЛИВО!

Сьогодні вранці до приміщення вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» в місті Гірнику, де з учорашнього дня триває акція протесту з приводу невиплати заробітної плати, прибула численна делегація на чолі з генеральним директором ДП «Селидіввугілля» Олексієм Климченком.

Детальніше ...

Протестують проти невиплати за чотири місяці заробітної плати (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Підтримати працівників вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» ДП «Селидіввугілля», які вдалися до акції протесту, прийшли з півсотні людей з інших дільниць «Курахівської», в основному – жінки.  Сьогодні вранці персонал лабораторії прибув на місце роботи, і замкнувся із середини. Разом із протестувальниками перебуває голова МО НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктор Трифонов. За його словами, усі налаштовані вкрай рішуче, дехто готовий навіть вдаватися до найрадикальніших кроків – аж до різання вен. Сам Віктор Трифонов оголосив голодування. Він пояснив, що люди доведені до відчаю.

 

Детальніше ...

Чого вимагають гірники шахти імені Г. Капустіна ВАЖЛИВО!

Як уже повідомлялося, на шахті імені Г. Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» триває акція протесту під землею. Про деякі подробиці повідомив голова МО НПГУ м. Лисичанська Едуард Всеволодський. За його словами, попри тривале перебування під землею (з 19 жовтня) жоден із протестувальників на здоров’я не скаржиться.

Детальніше ...

Акція протесту під землею триває ВАЖЛИВО!

24 гірники шахти імені Г. Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля» продовжують акцію протесту під землею, яку розпочато 19 жовтян. Семеро змушені були піднятися на поверхню: хтось через стан здоров’я, а хтось – через сімейні обставини.

Детальніше ...

Трагічний випадок на «Північному гірничо-збагачувальному комбінаті» ВАЖЛИВО!

У ніч на 16 жовтня стався трагічний інцидент на промисловому підприємстві «Північний гірничо-збагачувальний комбінат», що у Кривому Розі Дніпропетровської області.

Детальніше ...

Шахта «Капітальна» призупинила роботу ВАЖЛИВО!

Третій день триває акція протесту гірників на шахті «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля». Учора частина шахтарів третьої-четвертої змін відмовилися приступати до роботи та спускатися у копальню. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуку» повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Протестують проти підвищення тарифів на питну воду ВАЖЛИВО!

У Червонограді біля міської ради зараз проводиться акція протесту проти підвищення тарифів на питну воду.

Регіональне об’єднання  Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда підтримала ініціативу небайдужих містян та закликала усіх охочих приєднатися до акції. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуку» повіломив голова первинної профспілкової організації НПГУ щахти «Межирічанська» ДП «Львівугілля».

Детальніше ...

На «Капітальній» шахтарі відмовляються спускатися в копальню (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Сьогодні в першу зміну на шахті  «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» 54 гірники із трьохсот не спустилися у вибій. А ось у другу зміну до роботи приступили лише 49 шахтарів,  61 гірник відмовився. Тобто більша половина зміни вдалася до акції протесту у зв’язку із невиплатою заборгованості із заробітної плати. Про це повідомив заступник голови Незалежної профспілки гірників України, голова місцевої організації НПГУ міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов Олександр Абрамов.

Нагадаємо, що учора гірники третьої та четвертої змін шахти «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» відмовилися спускатися в копальню у зв’язку з невиплатою заробітної плати. Шахтарям заборгували 90 мільйонів гривень.

Детальніше ...

Важлива зустріч в Донецькій ОДА ВАЖЛИВО!

У приміщенні Донецької обласної держадміністрації у місті Краматорську відбулася зустріч голови Місцевої організації НПГУ м. Селидового та Новогродівки Віктора Трифонова, генерального директора ДП «Селидіввугілля» Олексія Климченка, директора шахти «Котляревська» Олега Шевцова та мерів міст Гірника, Новогродівки, Селидового та Українська із очільником Донеччини Олександром Куцем. У розмові також узяли участь народні депутати України Олег Недава і Сергій Сажко.

Детальніше ...

Третій день протестують гірники шахти «Котляревська» ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку розпочався третій день акції протесту гірників шахти «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» яка відбувається на дорозі стратегічного значення Дніпро – Донецьк. Шахтарі безперервно рухаються по пішохідному переходу автомагістралі. Акція триватиме до 12:30.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83