Регіональні

У якому режимі працюватимуть копальні «Мирноградвугілля» - невідомо ВАЖЛИВО!

Учора о 16-й годині за несплату боргу за спожиту електроенергію було відключено електроенергію в котельній та скіпових підйомах на шахті «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля». Гірники другої зміни, які не встигли виїхати на поверхню, півтори години перебували в кліті, доки не відновили постачання електроенергії. Про це повідомив голова МО НПГУ міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов.

Детальніше ...

Завтра біля адміністрації шахти «Інгульська» відбудеться акція протесту ВАЖЛИВО!

Як повідомлялося раніше, на шахті «Інгульська» ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», що поблизу м. Кропивницького,  відповідно до наказу генерального директора підприємства Олександра Сорокіна  від 09.01.2019 р. здійснюється масове скорочення працівників. Загалом підлягають скороченню 100  працівників та 100 вакантних посад.

Детальніше ...

Зустрілися для обговорення важливих питань ВАЖЛИВО!

Учора відбулася зустріч лідерів профспілкових організацій НПГУ шахт  ДП «Львівугілля» з т.в.о. генерального директора державного підприємства Олегом Акімовим. Участь у розмові також узяли керівники копалень.

Детальніше ...

«Капітальна» працює в обмеженому режимі, а «Родинська» готується до закриття ВАЖЛИВО!

Через знеструмлення на ДП «Мирноградвугілля» працює лише одна шахта – «Капітальна». Та й то не на повну потужність – на-гора видають лише по одній тисячі тонн гірничої маси на добу. Електроенергію на копальню подають у вкрай обмеженому режимі, тому роботи доводиться здійснювати почергово. Про це повідомив голова Місцевої організації НПГУ м. Мирнограда та Покровського р-ну Олександр Абрамов.

Детальніше ...

КП «Вода Донбасу» загрожує цілковите знеструмлення ВАЖЛИВО!

Енергетики частково знеструмили комунальне підприємство «Вода Донбасу», яке постачає воду на всю Донецьку область, повідомляє відділ з комунікацій ПАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля».

Детальніше ...

Знеструмлено шахти «Капітальна» і «Центральна» ВАЖЛИВО!

Через знеструмлення призупинено роботу шахт «Капітальна» і «Центральна» ДП «Мирноградвугілля». Першою учора з шістнадцятої години припинили подачу електроенергії на «Центральну», а з вісімнадцятої залишилася без світла і «Капітальна» - провідна копальня державного підприємства. Сьогодні зранку така ж доля спіткала і шахту 5/6. Про це повідомив голова МО Незалежної профспілки гірників України міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов.

Детальніше ...

Більш ніж півмісяця не відвантажують вугілля із ш/у «Південнодонбаське №1» ВАЖЛИВО!

У шахтоуправлінні «Південнодонбаське №1» (м. Вугледар Донецької обл.) склалася вкрай тривожна ситуація. Там із 14 березня припинено відвантаження вугілля. Про це повідомив голова первинної профспілкової організації шахтоуправління «Південнодонбаське №1» Євген Марусенко. За його словами, паливо накопичується на складах, однак подальша його доля невідома. Раніше його реалізовували ДП «Укрвуглепостач».

Детальніше ...

Хабарників шукають у структурах Держпраці ВАЖЛИВО!

Слідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, за оперативного супроводження Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрито начальника Головного управління Державної служби України з питань праці у Луганській області.

Детальніше ...

Профспілківці зустрілися з головою Львівської ОДА ВАЖЛИВО!

Учора лідери профспілкових організацій НПГУ шахт ДП «Львівугілля» зустрічалися з очільником Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Під час розмови було порушено цілу низку  важливих питань, зокрема щодо виплати заробітної плати і виділення коштів на обладнання.

Детальніше ...

Попередили про знеструмлення шахт (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Компанія «Укрінтеренерго» надіслала ДП «Первомайськвугілля» листа, у якому попередила, що у разі несплати заборгованості з 18 березня буде припинено подачу електроенергії на копальні підприємства.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83