Регіональні

Голові місцевої організації НПГУ погрожував поліціянт ВАЖЛИВО!

Під час акції протесту, що відбувалася сьогодні під адміністративною будівлею ДП «Мирноградвугілля», ситуація загострилася. Керівник підприємства запросив шахтарів до зали для перемовин.

Детальніше ...

Шахтарі ДП «Мирноградвугілля» колонами йдуть до адмінбудівлі держпідприємсва, вимагаючи погашення боргів із зарплати ВАЖЛИВО!

Гірники трьох шахт ДП «Мирноградвугілля» зупинили свою роботу в першу зміну, вишукувались у колони й рухаються у напрямку адміністративної будівлі їх державного підприємства. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Заборгованість із заробітної плати шахтарям ДП «Мирноградвугілля» становить 71 мільйон гривень, тоді як загальна заборгованість на усіх державних шахтах - 880 мільйонів гривень», - наголосив профспілковий лідер.

Михайло Волинець нагадав, що у 90-х роках минулого століття ДП «Мирноградвугілля» було центром протестного руху України, найбільші шахтарські акції протесту проходили саме в цьому об’єднанні, раніше відомому як «Красноармійськвугілля».

«Саме тоді, у 1989 та 1991 рр., гірники добилися підвищення зарплати до рівня удвічі більшого, ніж середня заробітна плата по вугільній галузі. Сьогодні ж копальні розграбовані, ситуація вкрай складна. На шахті «Центральна» промисловий поверховий майданчик та адміністративно-побутовий комплекс відключені від електромережі вже два тижні, - акцентує Михайло Волинець. І зауважує: - Не найкраще становище й у сусідньому об’єднанні «Селидіввугілля», де заборгували 237 млн грн. Тому шахтарі змушені масово розраховуватися, оскільки не бажають працювати безоплатно».

Детальніше ...

Медики Запоріжжя провели конференцію ВАЖЛИВО!

У Запоріжжі відбулася конференція профспілкових організацій Вільної профспілки медичних працівників України Запорізької області. Доволі представницький захід викликав неабиякий інтерес. За словами Анатолія Сидоренка, першого заступника голови ВПМПУ, учасники конференції одноголосно засудили дії Міністерства охорони здоров'я України щодо намірів зруйнувати службу екстреної медичної допомоги. 

Детальніше ...

Гірникам вимкнули електрику за борги ВАЖЛИВО!

На початку тижня було припинено подачу електроенергії на підйоми шахт «Центральна» та «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля». Щоправда після телефонної розмови голови МО НПГУ м. Мирноград і Покровського р-ну Олександра Абрамова із заступником міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолієм Корзуном проблему на «Капітальній» вдалося вирішити і шахта продовжила роботу. 


 

Детальніше ...

Первинка ВПЗУ КП Міський тролейбус» у Кривому Розі боротьбу не припиняє (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Розділяй і володарюй. Саме таку тактику обрало керівництво КП «Міський тролейбус» у Кривому Розі Дніпропетровської області. На превеликий жаль, сприяють йому й деякі працівники підприємства, котрі у протистоянні первинного осередку вільної профспілки з адміністрацією стають на бік не своїх колег, а керівництва.


 

Детальніше ...

На Донбасі шахтарі виходять на акції та підтримують протестувальників в Києві (ФОТО, ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку трудовий колектив шахти "Капітальна" ДП "Мирноградвугілля" вийшли на акцію протесту. Вони, як і їхні колеги, які другий тиждень протестують у столиці,  вимагають ухвалення законопроекту №8362 «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектора вугільної галузі.


 

Детальніше ...

Гірники ДП «Мирноградвугілля» пікетують місцеве управління Державної казначейської служби ВАЖЛИВО!

Починаючи з третьої зміни вчорашнього дня, не працюють шахти ДП «Мирноградвугілля», бо на рахунки підприємства досі не надійшли кошти на виплату заборгованої гірникам зарплати.


 

Детальніше ...

Гірники ДП «Первомайськвугілля» страйкують у стихійному режимі ВАЖЛИВО!

Із п’ятниці, 6 липня, не працюють шахти «Карбоніт» та «Тошківська» ДП «Первомайськвугілля». Гірники вимагають погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Детальніше ...

На Львівщині перекривали автотрасу та пікетували облдержадміністрацію ВАЖЛИВО!

Сьогодні біля села Воля-Висоцька Жовківського району шахтарі ДП «Львіввугілля» перекрили міжнародну трасу з вимогою виплатити заборговану зарплату. Про це повідомив голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України шахти «Межирічанська» Василь Лесняк. За його словами, акція була заздалегідь спланована, про її проведення було поінформовано місцеві державні та правоохоронні органи. 

Детальніше ...

Шахтарі №10 «Нововолинської» під землею вимагають погашення заборгованості та добудови копальні ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 2 липня, гірники першої зміни шахти №10 «Нововолинська» відмовилися підніматися на поверхню. Згодом до них приєдналися колеги з другої зміни. Загалом під землею наразі перебуває 47 осіб. До такого кроку вони змушені вдатися через заборгованість із заробітної плати, яка вже становить три місяці. Із шахтарями не розрахувалися за квітень, травень і червень. Окрім погашення заборгованого протестувальники вимагають виділення коштів на добудову копальні.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83