Регіональні

Суд зобов’язав поновити члена НМПУ на роботі ВАЖЛИВО!

Ківерцівський районний суд Волинської області визнав протиправним звільнення в.о. редактора газети «Вільним шляхом» Марії Хітько та зобов’язав райраду поновити її на посаді і виплатити майже 33 тис.грн. Про це повідомляє Незалежна медіа-профспілка України, яка є асоційованим членом Конфедерації вільних профспілок України. 


 

Детальніше ...

У судовому процесі з поновлення на роботі поставлено крапку ВАЖЛИВО!

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ  поставлено остаточну крапку в майже дворічному судовому процесі з поновлення на роботі голови ППО НПГУ ДП «Чернігівторф» Андрія Зайкова, якого було звільнено 30 квітня 2015 року на підставі п.4 ст.40 КЗпП України. 

Детальніше ...

Проект Трудового кодексу рекомендували до ухвалення у другому читанні ВАЖЛИВО!

Сьогодні, 15 березня, Комітет  Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглядав проект Трудового Кодексу України (реєстр. № 1658), до якого були внесені зміни. У цей же час представники Конфедерації вільних профспілок України мітингували біля будівлі, де проходило засідання. Вони закликали не ухвалювати проект Трудового Кодексу у другому читанні, який суттєво звужує права трудівників та профспілок. Також проти нього протестували представники громадських організацій, деяких політичних партій та громадські активісти. 

 


Детальніше ...

Незалежна профспілка добилася скороченого робочого тижня для диспетчерів ВАЖЛИВО!

Первинна профспілкова організація Вільної профспілки залізничників України Жмеринської дирекції залізничних перевезень України Південно-Західної залізниці добилася переводу диспетчерів на 36-годинний робочий тиждень. Про це повідомив голова первинки Андрій Яворський. 


 

Детальніше ...

ОО НПГУ Західного Донбасу вимагає підвищення зарплат павлоградським гірникам ВАЖЛИВО!

10 березня відбулася Рада голів Обласного об'єднання Незалежної профспілки гірників України Західного Донбасу. На ній, зокрема,  обговорили питання підвищення зарплат шахтарям ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» та виконання колективного договору на підприємстві. Також Рада голів ОО НПГУ ЗД звернулася до керівництва підприємства з вимогою збільшити фонд оплати праці на 23%. 


 

Детальніше ...

Стала відома попередня причина вибуху ВАЖЛИВО!

Вибух на шахті «Степова» ДП «Львіввугілля» міг статися через кабель, який не відповідав правилам експлуатації та правилам безпеки роботи в копальні. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook.


 

Детальніше ...

Знято арешт на рахунок ДП «Львіввугілля» ВАЖЛИВО!

Господарський суд Львівської області ухвалив рішення про зняття арешту на рахунок ДП «Львіввугілля». Про це повідомив заступник голови регіональної організації НПГУ м. Червонограда Василь Лесняк. 

Детальніше ...

Червоноградські гірники пікетують суд ВАЖЛИВО!

Шахтарі Червонограда, як і попереджали, сьогодні зранку припинили відвантаження вугілля споживачам. Окрім того з дев’ятої години вони розпочали пікетування Господарського суду Львівської області, де розглядатиметься справа про розблокування рахунку ДП «Львіввугілля». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Профлідер: “Рівнеазот” може припинити роботу до осені ВАЖЛИВО!

“Рівнеазот” зупинився і поки невідомо чи надовго. Голова профспілкової організації працівників підприємства вважає, що завод відновить свою роботу нескоро, пише агенція новин “Рівне Інформаційне”.


 

Детальніше ...

Червоноградці планують призупинити відвантаження вугілля ВАЖЛИВО!

Згідно з сьогодніщнім рішенням Ради голів регіональної організації НПГУ м.Червонограда вирішено з 9-ї години 9 березня призупинити відвантаження вугілля з усіх шахт ДП «Львіввугілля». Про це  голова РО НПГУ м.Червонограда Віталій Оніжук письмово повідомив Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика, голову Львівської ОДА Олега Синютку та генерального директора ДП «Львіввугілля» Андрія Дяченка.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83