Регіональні

Побили профспілкову активістку ВАЖЛИВО!

У Кривому Розі минулої п’ятниці, 20 квітня, близько 16-ї години невідомі напали на технічного інспектора первинного осередку Вільної профспілки залізничників України КП «Міський тролейбус» Світлану Савчук. Як повідомив голова Вільної профспілки залізничників України Володимир Козельський, за словами очевидців, нападники були на легковому автомобілі, на якому й зникли з місця події ще до приїзду поліцейських, котрих викликали перехожі.

Детальніше ...

Регіональне об’єднання НПГУ добивається виділення коштів на розвиток підприємства ВАЖЛИВО!

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда звернулася з листом до очільника Львівської ОДА Олега Синютки і голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця з проханням про допомогу. 


 

Детальніше ...

Через вибух метану на шахті на Донеччині постраждало семеро гірників ВАЖЛИВО!

У шахтоуправлінні "Покровське" Донецької області 16 квітня стався вибух. За словами голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця, якому потелефонували з місця події, вибух повітряно-метанової суміші стався у 2-й південній лаві на глибині 470 метрів. На момент інциденту у шахті перебувало 406 гірників, а безпосередньо на аварійній дільниці – 37.  


 

Детальніше ...

Схиляємо голову у скорботі ВАЖЛИВО!

Конфедерація вільних профспілок України, Незалежна профспілка гірників України, Добропільська місцева організація НПГУ, профком НПГУ шахти «Алмазна» та трудовий колектив ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» з глибоким сумом сповіщають про трагічну смерть внаслідок обвалу породи прохідника 5 розряду дільниці підготовчих робіт №3 шахти «Алмазна», члена НПГУ  

ЧЕПРАЗОВА Володимира Семеновича.

У пам’яті всіх, хто знав і працював з Володимиром Семеновичем, він  залишиться доброю, позитивною та порядною людиною, фахівцем своєї справи. У цю тяжку годину висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного і разом з ними схиляємо голову у скорботі.

Детальніше ...

Шахта №9 «Нововолинська»: про болючі питання - відверто ВАЖЛИВО!

Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко побував на шахті №9 «Нововолинська», де ознайомився з реальним станом речей на копальні. Директор шахти №9 Володимир Юрків розповів про ситуацію на копальні та ринок збуту вугілля. «Боремося за існування копальні, надіємося на інвесторів і хочемо відкрити нову лаву, поки що працює дві - зазначив він. - Наша мета – зберегти підприємство і увійти до складу «Національної вугільної компанії». Також Володимир Юрків поінформував, що вугілля реалізовують на теплові електростанції та приватне підприємство «Український національний продукт».

Детальніше ...

На «Алмазній» загинув гірник ВАЖЛИВО!

На копальні «Алмазна» шахтоуправління «Добропільське» 12 квітня смертельно травмувався прохідник дільниці підготовчих робіт №3.

Детальніше ...

Профсоюзы отвергли предложение администрации ВАЖЛИВО!

Уполномоченный представительский орган наемных работников ПАО "AрceлorMиттaл Кривой Рог" не намерен соглашаться на инициативу администрации о повышении заработной платы отдельным категориям работников предприятия на 5-20% с 1 мая текущего года. Об этом говорится в совместном заявлении первичек профсозов, действующих на предприятии. 

Детальніше ...

Рабочие ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» готовы к забастовке ВАЖЛИВО!

Администрация ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» проигнорировала заседание примирительной комиссии, назначенное на 10 апреля с.г. Уполномоченный совместный представительский орган профсоюзов увидел в этом законное основание для объявления забастовки.

Детальніше ...

Обвалилася покрівля гірничої виробки ВАЖЛИВО!

На ВП «Шахта 1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» кілька днів тому стався обвал 10 метрів покрівлі гірничої виробки. Постраждалих немає.

Детальніше ...

Слова жалоби ВАЖЛИВО!

Місцева організація Незалежної профспілки гірників України м. Мирнограда та Покровського району, профком Незалежної профспілки гірників України ВП «Шахта «Капітальна», трудовий колектив шахти «Капітальна» глибоко сумують з приводу трагічної смерті прохідника підземного 5 розряду дільниці підготовчих робіт №2, що сталася внаслідок нещасного випадку на виробництві,  

                                                           Воскобойникова Євгена Валерійовича.

У пам’яті всіх, хто знав і працював з Євгеном Валерійовичем, він  залишиться енергійною, доброю, позитивною та порядною людиною, фахівцем своєї справи. У цю тяжку годину висловлюємо співчуття рідним та близьким покійного і разом з ними схиляємо голову у скорботі.

Конфедерація вільних профспілок України та Незалежна профспілка гірників України приєднуються до слів жалоби.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83