Регіональні

Кількість протестуючих шахтарів зростає ВАЖЛИВО!

Гірники другої зміни шахти 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» вирішили підтримати своїх колег, які сьогодні зранку розпочали акцію протесту, вимагаючи погасити заборговану за три місяці зарплату.

Детальніше ...

Гірники ДП «Селидіввугілля» вимагають виплати заборгованої за три місяці зарплати ВАЖЛИВО!

50 гірників дільниці №7 шахти 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля», які мали працювати у першу зміну, спочатку відмовилися спускатися під землю, а потім, порадившись між собою, о 9.20 поїхали у вибій, але приступати до видобутку вугілля наміру не мають. У такий спосіб гірники, за словами заступника голови МО НПГУ м. Селидове і Новогродівка Сергія Павлова, добиваються виплати заборгованої за три місяці зарплати.

Детальніше ...

У ДП “Львіввугілля” шукали шляхи вирішення проблем вугільної галузі ВАЖЛИВО!

За ініціативою шахтарських профспілок 12 лютого у ДП «Львіввугілля» голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів нараду щодо напрацювання шляхів вирішення актуальних проблемних питань вугільної галузі.

Детальніше ...

Гість із Польщі відвідав Червоноград ВАЖЛИВО!

7 лютого шахтарський Червоноград відвідав голова Незалежної профспілки гірників шахти бурого вугілля міста Турув (Республіка Польща) Богуміл Тиркевич.

Детальніше ...

Шахтарі Червонограда пройдуть ходою до Львівської ОДА ВАЖЛИВО!

У ці хвилини гірники ДП «Львівугілля» на семи автобусах у кількості 350 осіб прямують до обласного центру. Там вони мають пройти ходоювід передмістя до приміщення Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше ...

Шахтарям «по копійці» виплачують зарплату за грудень ВАЖЛИВО!

У Львівській області шахтарям продовжують виплачувати зарплату за грудень. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Детальніше ...

Викрито посадовця главку Держпраці Донеччини ВАЖЛИВО!

На офіційному сайті Національної поліції України оприлюднено інформацію про те, що вдалося викрити посадовця главку Держпраці Донеччини в отриманні паспорта Російської Федерації та підробці документів. Крім того, його підозрюють у систематичних поборах, зокрема в одержанні неправомірної вигоди у півмільйона гривень. За всіма цими фактами слідчі кваліфікували дії зловмисника за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Детальніше ...

Профспілківці Червонограда звернулися до високопосадовців ВАЖЛИВО!

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда надіслала звернення Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

Детальніше ...

Акції протесту на ДП «Селидіввугілля» призупинено ВАЖЛИВО!

Учора відбулися збори всіх учасниць акції протесту на ДП «Селидіввугілля», в тому числі - й голодування. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України та Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.


 

 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83