Регіональні

У Запоріжжі протестували медики, члени незалежної профспілки ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку під стінами Запорізької облдержадміністрації та біля мерії міста пройшли мітинги працівників екстреної медичної допомоги. Таким чином вони хотіли привернути увагу до необдуманих кроків у реформуванні медичної галузі, які можуть привести до трагічних та незворотніх наслідків. Зокрема вони виступили проти ініціативи в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун змінити склад  бригадах служби екстренної допомоги. Ініціатором протесту  виступила незалежна профспілки лікарів швидкої допомоги міста Запоріжжя.

фото: 061.ua


 

Детальніше ...

М. Волинець: Донбас перетворюється на зону екологічного лиха ВАЖЛИВО!

Нещодавно представники ОБСЄ в Україні  заявили, що Донецька область опинилася під загрозою забруднення відходами новгородського фенольного заводу, сховище якого розташоване у безпосередній близькості до зони бойових дій. У свою чергу голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець звертає увагу на інші небезпечні чинники, які можуть призвести до лиха:


 

Детальніше ...

Увійшла у топ-50 педагогів світу, а в Україні так і не стала вчителем року ВАЖЛИВО!

За версією авторитетної міжнародної премії Varkey Foundation Global Teacher Prize 2017 викладач англійської мови гімназії імені Тараса Шевченка з м.Кропивницького, член Вільної профспілки  освіти і науки України Ганна Дудіч увійшла до топ-50 учителів. Разом з учнями вона експериментує і в процесі навчання використовує сучасні технології. 


 

Детальніше ...

Шахтарі Червонограда – українським воїнам ВАЖЛИВО!

Сьогодні пізно увечері із Червонограда Львівської області в зону проведення АТО вирушить два бусики, які доставлять нашим воякам найнеобхідніше. Нечисленну делегацію очолюватиме голова місцевої організації Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Віталій Оніжук.

Детальніше ...

Профспілка вимагає звільнення директора ВАЖЛИВО!

Незалежна профспілка Обласного діагностичного центру у м. Шостка звернулася до Сумської облради з вимогою за грубе порушення трудового законодавства звільнити з посади в.о. директора лікувальної установи Світлану Стенько. Свою вимогу первинний осередок підкріпив рішеннями судів 2015-2016 років.

Детальніше ...

Доведені до відчаю заводчани вимагають грошей ВАЖЛИВО!

Учора доведений до відчаю колектив мелітопольського ДП «Гідромаш», що в Запорізькій області, зібрався, щоб вимагати від керівництва заводу виплати заробітної плати, яку вони востаннє бачили ще в серпні минулого року. 

Детальніше ...

Дирекція відмовилася поновлювати профспілківців на роботі ВАЖЛИВО!

Водіїв тролейбусів,  які через своє звільнення оголосили голодування, дирекція Куренівського депо відмовилася поновлювати на роботі. Про це стало відомо в ході переговорів між водіями та представниками адміністрації КП «Київпастранс» та департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Детальніше ...

Заблокованих шахтарів підняли на поверхню ВАЖЛИВО!

Гірників донецької шахти імені О.Засядька, які через знеструмлення опинилися заблокованими у вибої, підняли на поверхню. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Більш як двісті гірників – у смертельній небезпеці ВАЖЛИВО!

На шахті імені О.Засядька, що розташована в окупованому Донецьку, 203 шахтарі третьої зміни опинилися заблокованими під землею. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Судья озадачил своими требованиями ВАЖЛИВО!

На ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» по-прежнему ущемляют интересы работников департамента по качеству. Не сумев заставить контролеров уволиться добровольно-принудительно, на предприятии решили часть «упрямых» работников, членов Независимого профсоюза горняков Украины, отправить в простой. Но они на то и «упрямые», чтобы не соглашаться с беззаконием. А потому на рассмотрении в Дзержинском районном суде города Кривого Рога находится дело по иску к ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» в интересах 29-и работников об отмене распоряжений об объявлении простоя в работе. Очередное судебное заседание должно было пройти 24 января 2017 г. Не состоялось. По причине неявки представителя ответчика – ПАТ «АрселорМиттал Кривой Рог». 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83