Регіональні

На ДП «Селидіввугілля» припинили роботу сім дільниць ВАЖЛИВО!

Працівниці семи дільниць усіх шахт ДП «Селидіввугілля», які відповідають за визначення якості вугілля, сьогодні у першу зміну припинили свою роботу. Причина - упродовж кількох місяців їм та іншим трудівникам непромислової групи не виплачують заробітну плату. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. 

Детальніше ...

Через погане самопочуття десятьох гірників підняли на поверхню ВАЖЛИВО!

Цієї ночі 10 гірників шахти «Лісова» ДП «Львівугілля», які вийшли на підземний протест через заборгованість із зарплати, вивели на поверхню через погіршення стану здоров’я. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Несвоєчасне здійснення розрахунків може призвести до радикальних дій ВАЖЛИВО!

Голова РО НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук надіслав листа Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру енергетики і вугільної промисловості Ігорю Насалику та голові Львівської обласної держадміністрації Олегу Синютці. У кореспонденції наголошується на тому, що у ДП «Львіввугілля» склалася критична ситуація.

Детальніше ...

Попередили міністра про загрозливу ситуацію ВАЖЛИВО!

На ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» склалася вкрай загрозлива ситуація. Про це йдеться у листі, адресованому міністру енергетики і вугільної промисловості Ігорю Насалику, повідомляє голова тамтешньої первинної організації НПГУ Євген Марусенко.

Детальніше ...

Колективний договір почав діяти ВАЖЛИВО!

У Мирнограді 3 грудня відбулось урочисте підписання ухваленого на конференції трудового колективу Головного управління Держпраці у Донецькій області колективного договору між адміністрацією і первинними профспілковими організаціями, що діють в установі. Первинний осередок НПГУ на ньому представляв його голова Дмитро Самохвалов.

Детальніше ...

І воєнний стан не допоміг оборонному заводу ВАЖЛИВО!

Попри те, що в Україні уже пיּятий рік триває війна, а тепер от і воєнний стан у десяти областях ввели, у тому числі й на Сумщині, це ніяк не позначилося на діяльності, а правильніше сказати бездіяльності Шосткинського казенного заводу «Зірка» (історична назва Шосткинський пороховий завод) – найстарішого підприємства оборонної галузі України, якому у травні наступного року виповниться 280 років.

Детальніше ...

Депутати Червонограда звернулися до очільників держави щодо критичної ситуації на ДП «Львіввугілля» ВАЖЛИВО!

Червоноградська міська рада на черговій сесії прийняла звернення про напружену ситуацію в шахтарських колективах ДП «Львіввугілля».

Детальніше ...

Павлоградці вимагають провести розслідування причин зриву опалювального сезону ВАЖЛИВО!

Мешканці Павлограда сьогодні провели мирну акцію протесту біля Павлоградської міської ради проти бездіяльності міського голови Анатолія Вершини та керівництва відповідних підприємств, яка призвела до зриву початку опалювального сезону.

Детальніше ...

Рух транспорту біля Рави-Руської заблоковано ВАЖЛИВО!

Шахтарі ДП «Львівугілля» дотримали слова: сьогодні зранку з дев’ятої ранку перекрили автомобільну трасу біля прикордонного переходу Рава-Руська. Про свій намір вони заздалегідь попереджали достойників різного рівня – від Президента України до очільника Львівської обласної державної адміністрації. Головна вимога протестувальників – виплата заборгованої заробітної плати. Окрім того, учасники протестної акції наполягають на тому, щоб із держбюджету було виділено кошти на освоєння нових лав на копальнях «Межирічанська» і «Степова», а також збережено робочі місця.

Детальніше ...

Павлоградці й досі мерзнуть ВАЖЛИВО!

Попри мінусові температури у Павлограді досі, як і торік, ще не включили опалення. За словами голови Конфедерації вільних профспілок Дніпропетровської області Миколи Житника, температура у більшості квартир мешканців міста не перевищує +3-5 градусів. Такі ж показники фіксують термометри і у школах. Навіть після того, як у деякі будинки почали подавати тепло й батареї опалення ледь нагрілися, температура у приміщеннях не піднялася вище +13 градусів. Тому, зрозуміло, що кожен павлоградець обігріває свою оселю, як і чим може.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83