Регіональні

Профспілківці зустрілися з головою Львівської ОДА ВАЖЛИВО!

За ініціативи Регіонального об"єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда відбулася зустріч лідерів профспілок з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. У ході розмови йшлося про виплату заробітної плати та фінансування вугільної галузі, забезпечення шахт засобами індивідуального захисту, використання гірничо-добувного обладнання та інвестування коштів в модернізацію копалень. 

Детальніше ...

Роботу на «Родинській» відновлено ВАЖЛИВО!

На шахті «Родинська» ДП «Мирноградвугілля» гірники припинили страйк, що тривав із 10 серпня. До п'ятниці їм пообіцяли виплатити заборгованість за червень і частково за липень. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Профспілка «Металістів» з’ясувала, чому нема питної води ВАЖЛИВО!

Після неодноразових звернень працівників Дніпровського металургійного  комбінату в комісію з питань охорони праці профспілкового комітету «Металістів», що входить до складу Конфедерації вільних профспілок України, було прийнято рішення організувати відвідування структурних підрозділів з метою виявлення причин поганого забезпечення цехів питною водою.

Детальніше ...

На «Родинській» страйкують шахтарі ВАЖЛИВО!

П’ятий день страйкують гірники шахти «Родинська» ДП «Мирноградвугілля». Вони вимагають погасити заборгованість із заробітної плати. З ними не розрахувалися ще за червень місяць. Про це повідомив голова місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов. 

Детальніше ...

Суд задовольнив скаргу профспілківців ВАЖЛИВО!

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області 10 серпня виніс ухвалу: скаргу Обласного об’єднання Незалежної  профспілки гірників України Західного Донбасу на бездіяльність керівника Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області - задовольнити.

Детальніше ...

Заблокували вагони зі шламом ВАЖЛИВО!

Після звернення трудового колективу ПАТ «Львівська вугільна компанія» до глави уряду Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, очільника львівської облдержадміністрації Олега Синютки, інших високопосадовців з вимогою виплатити заборговану за чотири місяці зарплату й попередження вдатися до радикальних дій - перекриття доріг і акцій протесту, із працівниками підприємства розрахувалися за половину квітня. 


 

Детальніше ...

Пікетуватимуть Львівську ОДА та перекриватимуть автомагістраль ВАЖЛИВО!

Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда звернулося до перших осіб держави – Голови Верховної Ради Андрія Парубія та Прем’р-міністра Володимира Гройсмана з приводу невиплати заробітної плати на ДП «Львіввугілля». 

Детальніше ...

У «Львівській вугільній компанії» попереджають про радикальні дії ВАЖЛИВО!

Трудовий колектив ПАТ «Львівська вугільна компанія» у зв'язку зі складною ситуацією, що склалася на підприємстві, надіслав звернення до глави уряду Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, очільника львівської облдержадміністрації Олега Синютки, інших високопосадовців. Про це повідомила голова тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Наталія Барна.

 

Детальніше ...

Гірники Львівщини припинили відвантажувати вугілля та готуються перекривати міжнародну трасу ВАЖЛИВО!

 

Сьогодні, 4 серпня, у м. Червоноград відбулося спільне засідання голів профспілкових організацій  Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда  та Профспілки працівників вугільної промисловості України вугільних підприємств ДП «Львіввугілля».  На ньому також були присутні в.о. генерального директора держпідприємства О. Акімов та народний депутат України М. Бондар. 


 

Детальніше ...

На шахтах ім. Г. Капустіна та "Новодружеська" гірники відмовляються працювати ВАЖЛИВО!

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83