Профспілкові новини

Підземна акція протесту шахтарів триває ВАЖЛИВО!

Другу добу на глибині 530 метрів триває акція протесту гірників шахти 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля», які добиваються виплати заборгованої за три місяці зарплати. Про це телефоном повідомив заступник голови МО НПГУ м. Селидове і Новогродівка Сергій Павлов. 


 

За його словами, сьогодні після закінчення першої зміни 37 шахтарів відмовилися підійматися на поверхню. Вони приєдналися до тих семи членів НПГУ, які залишаються під землею уже другу добу. Сергій Павлов також повідомив, що вночі він відвідав протестувальників, розпитав про їхні потреби й від імені Незалежної профспілки гірників України висловив підтримку. Первинний осередок НПГУ шахти 1/3 «Новогродівська» забезпечує протестувальників гарячими стравами, бутербродами, чаєм та водою.

Про акцію протесту на шахті 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» відомо керівництву Донецької області і Міністерства енергетики та вугільної промисловості, проте на звיּязок із учасниками акції досі ніхто з них не виходив. А на дзвінки заступника голови МО НПГУ м. Селидове і Новогродівка Сергія Павлова міністр Ігор Насалик не відповідає, інші ж представники профільного відомства, до якого профспілковому лідеру вдалося додзвонитися, не можуть відповісти, коли насправді зיּявляться гроші на виплату заборгованої зарплати. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83