Анонси

На заводі імені Малишева планують провести масштабний мітинг ВАЖЛИВО!

Працівники ДП «Завод імені В.О.Малишева» планують провести мітинг на підтримку генерального директора. Організовують  захід Об’єднана профспілкова організація при ДП «Завод ім. В.О. Малишева» та первинна профспілкова організація Всеукраїнської професійної спілки «Захист справедливості».

29 травня 2019 року завершується термін дії контракту ДК «Укроборонпром» з генеральним директором ДП «Завод імені В.О.Малишева» Олександром Хланем. За три роки його керівництва, зазначають профспілківці, збиткове підприємство стало прибутковим, завод досяг рекордних показників у товарному випуску і реалізації, удвічі збільшилася середня зарплата. Незважаючи на клопотання профспілок до керівництва ДК «Укроборонпром» з проханням продовжити термін дії контракту з Олександром Хланем, відповідь від концерну досі не отримано. Можливість зміни керівництва викликає соціальну напругу в трудовому колективі, наголошують у профспілках.

Якщо «Укроборонпром» не озвучить рішення, 29 травня о 15.30 на Інженерній площі відбудеться масовий мітинг. На підтримку Олександра Хланя вийдуть більш як 3,5 тисячі працівників заводу. Під час масового заходу, як і у структурних відділах підприємства, буде проведено збір підписів на підтримку генерального директора. Зібрані підписи стануть додатком до колективного звернення, яке буде направлене до керівництва ДК «Укроборонпром» та Президента України Володимира Зеленського.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83