Анонси

«Зарплату шахтарям не виплачують, вугілля не відвантажують. Чому?» ВАЖЛИВО!

У середу, 15 травня, о 12.00 у Національній спілці журналістів України (вул. Хрещатик, 27а, другий поверх) відбудеться прес-конференція на тему:

 «Зарплату шахтарям не виплачують, вугілля не відвантажують. Чому?»

Участь у прес-конференції візьмуть:

ВОЛИНЕЦЬ Михайло Якович,  голова Незалежної профспілки гірників України;

ОНІЖУК  Віталій Віталійович, голова Регіонального обיּєднання НПГУ у м. Червонограді Львівської області;

КАФТАН Мирослава Іванівна, голова первинного осередку НПГУ шахти «Лісова» ДП «Львівугілля»;

СЕМКАНИЧ Василь Вікторович, голова первинного осередку НПГУ шахти «Степова» ДП «Львівугілля».

З ранку 15 травня майже півтисячі працівників ДП «Львівугілля» пікетуватимуть Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Кабінет міністрів і Верховну Раду.

Вдатися до акції протесту у столиці гірників Прибужжя змусила заборгованість із заробітної плати та припинення відвантаження вугілля. На численні листи і звернення до профільного міністерства та Кабміну трудовий колектив жодної відповіді не отримав. Тим часом видобуте вугілля накопичується на аварійних складах, а концентрат – на збагачувальній фабриці, що може призвести до його самозаймання. При цьому профільне міністерство ніяк не координує збут вугілля. Через це шахтарі Львівщини не можуть самі собі заробити на зарплату, технологічні потреби, розвиток виробництва та сплату податків і зборів, а державної підтримки їм у бюджеті не передбачено. Тому вони хочуть отримати від столичних високопосадовців відповіді на найболючіші свої питання.

Акредитація за телефонм: 287- 64 - 57 та на місці проведення прес-конференції за редакційними посвідченнями.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83