Анонси

«Нова Генеральна угода – консервація бідності в Україні?» ВАЖЛИВО!

У понеділок, 13 травня, об 11-й годині у прес-центрі Інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» (вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться прес-конференція на тему:  «Нова Генеральна угода – консервація бідності в Україні?».

Участь у прес-конференції візьмуть:

Михайло ВОЛИНЕЦЬ,  голова Конфедерації вільних профспілок України;

Петро ТУЛЕЙ, заступник голови Конфедерації вільних профспілок України;

Олег ПАНАСЕНКО, голова Вільної профспілки медичних працівників України.

Проведення прес-конференції обумовлено тим, що на 14 травня цього року старою владою заплановане підписання нової Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, яка згідно із Законом України «Про колективні договори і угоди», укладається на тристоронній основі між організаціями профспілок, роботодавців та органами виконавчої влади.

Нинішня нова Генеральна угода мала б виконати лише одне, але досить важливе завдання: повернути праці в Україні – гідність. На жаль, представники вітчизняних уряду й бізнесу просто не бажають дати відповідь на запитання, як зробити так, щоб українці не залишали сім’ї й не їхали на заробітки в інші країни і не залишалися жебраками у своїй державі.  Це зроблять учасники прес-конференції.

Акредитація за тел. 287-64-57 та на місці за редакційними посвідченнями.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83