Анонси

«Підземний протест шахтарів через мільйонні борги із зарплати» ВАЖЛИВО!

У середу, 24 жовтня, о 10.00 в прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» розпочнеться прес-конференція на тему: «Підземний протест шахтарів через мільйонні борги із зарплати».

Заборгованість із заробітної плати на державних вугледобувних підприємствах невпинно зростає і вже становить майже 1 мільярд гривень. Шахтарі не отримують зароблених грошей по декілька місяців, а в окремих випадках, зокрема на копальнях Селидового та Лисичинська, з працівниками ще повністю не розрахувалися за 2016 і 2017 роки.

Йтиметься про підземний протест гірників «Шахти імені Капустіна», що триває майже тиждень, протест персоналу вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» та інші відчайдушні акції працівників вугільної промисловості.

Учасники:голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець;

голова первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Курахівська» ДП "Селидіввугілля" Олексій Сорока;

народний депутат України Сергій Шахов.

Планується включення по телефону голови місцевої організації НПГУ м. Лисичанська Едуарда Всеволодського

Адреса: м. Київ, вул. Рейтарська 8/5-А.

Акредитація журналістів за тел. (099) 965-81-54, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83