Анонси

За непрофесійні дії треба нести відповідальність, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Протягом тижня в Міністерстві енергетики і вугільної промисловості керівники держпідприємств із видобутку вугілля звітуватимуть про виробничо-господарську діяльність.

«З-поміж інших підприємств ми звернули увагу на усю глибину падіння та ступеню розвалу шахт ДП «Волиньвугілля», - написав на своїй сторінці у Фейсбуку голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. - Дивує таке - наскільки «вміло» керує «смотрящий» Андрій Венгрин державними шахтами. Зрозуміло, що гендиректор «Волиньвугілля» Андрій Пилипюк - людина некомпетентна, безвідповідальна і за кращих часів, сподіваємося, нестиме відповідальність за свої непрофесійні дії. Україна втрачає енергетичну безпеку. За такої руйнійної ситуації робітники залишаться без роботи, а населені пункти просто деградуватимуть».

Також, за словами Михайла Волинця, має нести відповідальність і міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик - за те, що діє за правилами «смотрящих». До речі, він завтра виїжджає разом з кількома представниками Міненерговугілля до ДП «Селидіввугілля», де особисто покерує кілька годин підприємством. «Сподіватимемось, що це не наблизить вугільні шахти держпідприємства до закриття», - підсумовує лідер НПГУ.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83