Анонси

Створення платформи «За рівність і недискримінацію у праці» ВАЖЛИВО!

30 травня о 16.30 відбудеться “круглий стіл” на тему: “Створення платформи “За рівність і недискримінацію у праці”. (Зала 2)


 

Організатор: ГО “Трудові ініціативи”.

Учасники:

Ростислав Дзундза - голова правління Бюро соціальних і політичних розробок; 

Олена Михальченко - директорка ГО «Трудові ініціативи»; 

Михайло Волинець - голова Конфедерації вільних профспілок України; 

Марфа Скорик - директорка Київського інституту гендерних досліджень; 

Леонід Ільчук - заступник директора Науково-дослідного інституту праці та зайнятості населення Міністерства соціальної політики та НАН України. 

 Представники громадянського суспільства закликають об’єднуватися і цілеспрямовано та узгоджено працювати задля забезпечення рівних прав і можливостей на ринку праці. Під час круглого столу вони дадуть оцінку нинішній ситуації у цій сфері та розкажуть про конкретні негативні наслідки від нерівності та дискримінації.

Ініціатори платформи «За рівність і недискримінацію у праці» переконані в необхідності того, що чоловіки і жінки незалежно від їхнього віку, національної чи етнічної приналежності, місця проживання,  повинні мати рівний доступ до набуття фахових навичок, справедливо оплачуваної праці, соціальної інфраструктури, соціальної підтримки. Викорінення всіх форм прямої та прихованої дискримінації забезпечить цивілізовані умови праці, що покращить життя пересічних громадян і позитивно впливатиме на економічну ситуацію в країні. 

Акредитація обов’язкова за тел.: (+380 63) 136-82-22  або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83