Анонси

«Хто підрізає крила авіаційній галузі України» (ТРАНСЛЯЦІЯ) ВАЖЛИВО!

У понедідок, 15 травня о 12.30 у приміщенні Київського прес-клубу (вул. Хрещатик, 27-а) розпочнеться онлайн-конференція на тему: «Хто підрізає крила авіаційній галузі України та чого очікувати від акціонування ДП «Антонов»?».

Чому прибуткове й відоме у всьому світі авіапідприємство занепадає і чому останнім часом ним не продано жодного літака та не укладено жодного контракту, як так сталося, що на ньому ліквідували посаду генерального конструктора і чому лист про наміри акціонування ДП «Антонов» датовано початком листопада 2016 р., а наказ про початок підготовки до цього процесу оприлюднено лише у середині березня 2017 р. та чи можливо вивести авіафірму із кризи без приватизації, а також на інші запитання спробують знайти відповіді учасники заходу:

Михайло ВОЛИНЕЦЬ – голова Конфедерації вільних профспілок України;                                                                          

Олег ПАХОЛОК – голова первинного осередку вільної профспілки «Славутич» ДП «Антонов»;

Володимир ПАПІВ – провідний конструктор ДП «Антонов», голова ініціативної групи «Актив трудового колективу»;

Веніамін ТИМОШЕНКО – голова Об’єднання незалежних профспілок авіапрацівників та голова Асоціації працівників льотного складу цивільної авіації України. 

Онлайн-трансляцію заходу можна буде дивитися на офіційному сайті КВПУ (kvpu.org.ua).    

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83