Анонси

Виставка фото «За гідну та безпечну працю» ВАЖЛИВО!

26 квітня у  конференц-залі Національної спілки журналістів України (Київ, вул. Хрещатик, 27 А) о 16.00 відбудеться відкриття фотовиставки  «За гідну та безпечну працю». Захід організований Конфедерацією вільних профспілок України та НСЖУ за підтримки ГО «Трудові ініціативи».  Напередодні Всесвітнього дня охорони праці  та  Дня міжнародної солідарності трудівників організатори фотовиставки пропонують обговорити, якою є нині праця в Україні та чи є вона безпечною.

На  виставці будуть представлені світлини, відібрані з архівів КВПУ та ГО «Трудові ініціативи».  На них - сучасне життя українських трудівників та їхня боротьба за гідну працю.  Серед світлин – роботи кореспондентки газети «Аспект», членкині НСЖУ – Олесі Брязгунової.

Окремої уваги заслуговують світлини української художниці Євгенії Бєлорусець  з проекту «Перемоги переможених», який присвячений пост-індустріальній Україні, роботі гірників на шахтах, що межують з територією, де тривають військові дії, сучасному образу людини праці в період військового конфлікту на Донбасі.

Запрошуємо всіх охочих відвідати фотовиставку. 

Просимо акредитуватися на відкриття заходу за телефоном +38 044 287 72 83 або надіслати лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83