Анонси

Праця в Україні: сьогодні - незадовільні умови, завтра – рабство, узаконене Трудовим кодексом (ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН ) ВАЖЛИВО!

У п’ятницю, 24 березня о 10.30   у приміщенні «Київського прес-клубу» (вул. Хрещатик, 27 А)  розпочнеться онлайн-конференція «Праця в Україні: сьогодні - незадовільні умови, завтра – рабство, узаконене Трудовим кодексом». Онлайн-трансляцію заходу можна буде дивитися на офіційному сайті КВПУ (kvpu.org.ua).


 

 

Ухвалений Верховною Радою 5 листопада 2015 року в першому читанні проект Трудового кодексу, після отримання Меморандуму про технічні зауваження до нього від Міжнародної організації праці, та роботи над внесенням змін у робочій групі при профільному комітеті Верховної Ради готується до другого читання і голосування в цілому. 15 березня законопроект №1658 розглянули на засіданні Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, й рекомендували парламенту ухвалити його у другому читанні та в цілому.

Чи є підкорегований текст проекту Трудового кодексу справді кращим за свою попередню редакцію, піддану нищівній критиці всього суспільства та вільних профспілок, і яка отримала негативні  висновки Міжнародної організації праці? У яких умовах працюють українські трудівники зараз і чого чекати їм після змін трудового законодавства? Чи встановлено реальні причини аварії на шахті «Степова» та чи забезпечується охорона праці на вугільних підприємствах? На ці та інші запитання відповідатимуть:

Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України;

Король Вячеслав Іванович - інспектор з питань охорони праці КВПУ;

Георгій Сандул, юрист громадської організації «Трудові ініціативи» .

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83