Анонси

Онлайн-трансляція прес-конференції: «Жінки чекають на «подарунки»: гідну працю, зарплату та рівні можливості» (ВІДЕО, ПРЕС_РЕЛІЗ) ВАЖЛИВО!

У п’ятницю, 3 березня о 12.00   у приміщенні «Київського прес-клубу» (вул. Хрещатик, 27 А)  розпочнеться онлайн-конференція «Жінки чекають на «подарунки»: гідну працю, зарплату та рівні можливості» . Онлайн-трансляцію заходу можна буде дивитися на офіційному сайті КВПУ (kvpu.org.ua).    


Останнім часом в Україні триває дискусія щодо доцільності святкування 8 Березня на державному рівні. За рішенням ООН, з 1977 року ця дата - День боротьби за права жінок і міжнародний мир. На пострадянському просторі   за традицією цього дня чоловіки дарують жінкам квіти й подарунки. А ось у сусідній Європі  8 Березня - привід нагадати про необхідність захисту права жінок. Напередодні Дня боротьби за права жінок і міжнародний мир Конфедерація вільних профспілок України  закликає звернути увагу на рівень забезпечення  трудових прав, соціальні гарантії та  працю  трудівниць в Україні. КВПУ вважає, що саме гідна зарплата, умови праці, захист від насильства та рівні можливості стануть для них найкращим «подарунком».  Під час онлайн-конференції  представники та представниці незалежних профспілок пояснюватимуть, чого вони очікують від 8 Березня.

У заході візьмуть участь:

Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України;

Наталія Левицька, заступниця голови КВПУ та НПГУ, віце-президент Пан'європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок;

Алла Савчишина, член профкому первинної профспілкової організації  Вільної профспілки залізничників України (ВПЗУ) Вагонної дільниці (ВЧ-1) станції Київ-Пасажирський.

Віра Корнілова, голова  первинного осередку  ВППУ в  Національній опері України імені Тараса Шевченка.

Учасники онлайн-конференції розкажуть  про те, у яких умовах працюють жінки різних галузей, зокрема вугільної, транспортної та бюджетної сфер, та яку зарплату вони отримують. Учасники нададуть оцінку державному захисту та гарантіям для жінок, а також наведуть приклади  боротьби трудівниць за свої права. 

Якщо на сторінці  не завантажується відео, його можна дивитися за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCuwz6WxV-d1IUNsRJS9eDqQ

Прес-реліз - у вкладенні. 

Оновлення.

У зв'язку з трагічними подіями на шахті "Степова" Михайло Волинець не братиме участі у прес-конференції, оскільки перебуває на місці трагедії у Львівській області.

 

Медіа

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83