Анонси

Профспілкові керманичі обговорять важливі питання ВАЖЛИВО!

29 березня в інформагенції УНІАН об 11.30 розпочнеться прес-конференція керівників Міжнародної конфедерації профспілок, Глобальної профспілки IndustriALL та всеукраїнських профспілкових об’єднань. У ході розмови обговорюватимуться такі питання:

-  права людини;

-  посилення соціального захисту працівників та інших громадян України;

-  гідна зарплата;

-  промислова безпека.

Участь у прес-конференції візьмуть:

Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України;

Григорій Осовий, голова Федерації профспілок України;

Яап Вінен, заступник Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок;

Кемаль Озкан, заступник Генерального секретаря Глобальної профспілки IndustriALL;

Вадим Борисов, регіональний секретар глобальної профспілки IndustriALL.

.

Детальніше ...

«Яких сюрпризів чекати від нового Трудового кодексу?» ВАЖЛИВО!

28 березня о 13:00 в інформаційному агентстві Голос UA відбудеться прес-конференція на тему: «Яких сюрпризів чекати від нового Трудового кодексу?»

У заході візьмуть участь:

Михайле Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України:

Лідія Ткаченко, провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ;

Андрій Павловський, експерт із соціальних питань;

Олексій Якубін, політолог.

Детальніше ...

Праця в Україні: сьогодні - незадовільні умови, завтра – рабство, узаконене Трудовим кодексом (ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН ) ВАЖЛИВО!

У п’ятницю, 24 березня о 10.30   у приміщенні «Київського прес-клубу» (вул. Хрещатик, 27 А)  розпочнеться онлайн-конференція «Праця в Україні: сьогодні - незадовільні умови, завтра – рабство, узаконене Трудовим кодексом». Онлайн-трансляцію заходу можна буде дивитися на офіційному сайті КВПУ (kvpu.org.ua).


 

 

Детальніше ...

Незалежна профспілка працівників Національної опери знову протестуватиме ВАЖЛИВО!

23 березня під стінами парламенту відбудеться мітинг активістів Незалежної профспілки працівників Національної опери  України імені Тараса Шевченка та небайдужих громадян. Вони протестуватимуть проти закону №955-8 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних і комунальних закладів культури»  та проекту нового Трудового кодексу. Почнеться акція о 9.30 біля стін Верховної ради України. 


 

Детальніше ...

"Політика в сфері мінімальної заробітної плати в Україні – шанс на справедливий перерозподіл та зростання?" ВАЖЛИВО!

30-31 березня 2017р. Регіональний офіс Фонду Фрідріха Еберта "Діалог Східна Європа" спільно з Міжнародною організацією праці та Центром соціальних і трудових досліджень проводить міжнародну конференцію "Політика в сфері мінімальної заробітної плати в Україні – шанс на справедливий перерозподіл та зростання?". 


 

 

Детальніше ...

Профспілківці – проти Трудового кодексу ВАЖЛИВО!

15 березня о 14.30 активісти Конфедерації вільних профспілок України та представники громадських організацій візьмуть участь в акції протесту. Вони пікетуватимуть засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, яке відбуватиметься за адресою: вул. Банкова, 6-8. У порядку денному засідання: розгляд проекту Трудового кодексу України (реєстр. № 1658, друге читання). Запрошуємо долучитися до акції працівників ЗМІ та всіх небайдужих громадян.

 

Детальніше ...

Онлайн-трансляція прес-конференції: «Жінки чекають на «подарунки»: гідну працю, зарплату та рівні можливості» (ВІДЕО, ПРЕС_РЕЛІЗ) ВАЖЛИВО!

У п’ятницю, 3 березня о 12.00   у приміщенні «Київського прес-клубу» (вул. Хрещатик, 27 А)  розпочнеться онлайн-конференція «Жінки чекають на «подарунки»: гідну працю, зарплату та рівні можливості» . Онлайн-трансляцію заходу можна буде дивитися на офіційному сайті КВПУ (kvpu.org.ua).    


Детальніше ...

Онлайн-конференція «Жінки чекають на «подарунки»: гідну працю, зарплату та рівні можливості» ВАЖЛИВО!

У п’ятницю, 3 березня о 12.00   у приміщенні «Київського прес-клубу» (вул. Хрещатик, 27 А)  розпочнеться онлайн-конференція «Жінки чекають на «подарунки»: гідну працю, зарплату та рівні можливості» . Онлайн-трансляцію заходу можна буде дивитися на офіційному сайті КВПУ (kvpu.org.ua).    


 

Детальніше ...

У прямому ефірі - лідери та активісти КВПУ ВАЖЛИВО!

У п’ятницю, 17 лютого, з 12-ї до 13-ї години у прямому ефірі на нашому сайті слухайте й дивіться обговорення проблем, якими цього тижня переймалися незалежні профспілки України.

Теми для обговорення:

-         трудовий конфлікт Вільної профспілки медичних працівників України із Міністерством охорони здоров’я;

-         енергетична незалежність України;

-         пенсійна реформа в Україні та позбавлення працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, права на достроковий вихід на пенсію за Списками №1 та №2;

-         конфлікт водіїв тролейбусів Куренівського депо КП «Київпастранс» із адміністрацією підприємства та КП «Київпастранс» триває.

У розмові візьмуть участь:

голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло ВОЛИНЕЦЬ, його заступник, голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег ПАНАСЕНКО,
член профкому первинного осередку ВПЗУ Куренівського тролейбусного депо КП «Київпастранс», учасник голодування Андрій ТРОЯН.

Детальніше ...

У прямому ефірі - лідери та активісти КВПУ ВАЖЛИВО!

10 лютого з 12:00 до 13:00 години у прямому ефірі на офіційному каналі Youtube Київського прес-клубу (https://www.youtube.com/channel/UCuwz6WxV-d1IUNsRJS9eDqQвідбудеться пряма трансляція обговорення найнагальніших проблем, якими цього тижня опікувалися незалежні профспілки України. 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83