Анонси

До уваги засобів масової інформації ВАЖЛИВО!

9 жовтня 2018 року в Києві відбудеться IX з’їзд Конфедерації вільних профспілок України. Участь у форумі візьмуть гості з-за кордону, посадовці міністерств та відомств, народні депутати, представники громадських організацій. 

Адреса проведення заходу: Торгово-промислова палата, зал «Колізей», вул. Велика Житомирська, 33. З’їзд розпочнеться о десятій годині.

Акредитація представників ЗМІ здійснюється до 17.00 8 жовтня за телефонами: 284-33-05, (068) 085-96-40.

Детальніше ...

Акція проти знищення трансплантації кісткового мозку в Україні ВАЖЛИВО!

4 вересня відбудеться акція протесту проти ліквідації Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Збір учасників акції відбудеться о 9:30 на майданчику навпроти першого під'їзду Верховної Ради за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Вільна профспілка медичних працівників України закликає лікарів та пацієнтів долучитися до акції і, за можливості, запросити усіх небайдужих громадян.

Детальніше ...

Шахтарі з Луганщини протестуватимуть у Києві ВАЖЛИВО!

Завтра, 3 серпня, о 9-й годині будівлю Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (вул. Хрещатик, 30) пікетуватимуть шахтарі ДП «Первомайськвугілля».


 

Детальніше ...

10 липня шахтарі організують акцію протесту під Верховною Радою ВАЖЛИВО!

У вівторок, 10 липня 2018 року, шахтарі державних вуглевидобувних підприємств знову прийдуть з пікетом до Верховної Ради України з вимогою погасити 1,1 млрд грн заборгованості із зарплати та відправити у відставку міністра енергетики Ігоря Насалика.


 

Детальніше ...

Про борги із зарплати шахтарям державних вугледобувних підприємств та неадекватні дії міністра (ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН) ВАЖЛИВО!

У понеділок, 9 липня 2018 року, об 11-й год. в інформаційній агенції «ГолосUA» за адресою: вул. Бастіонна, 5/13, офіс 2  відбудеться  прес-конференція на тему: «Про 1,1 млрд грн боргів із зарплати шахтарям державних вугледобувних підприємств та неадекватні дії міністра».


 

 

Детальніше ...

Гірники з різних регіонів протестуватимуть у Києві ВАЖЛИВО!

5 липня p 9:00 біля стін Верховної Ради  відбудеться акція протесту  шахтарів різних  та державних підприємств, ініційована Незалежною профспілкою гірників України. 


 

Детальніше ...

Під парламентом протестуватимуть гірники ВАЖЛИВО!

Завтра під Верховною Радою відбудеться протестна акція шахтарів з усіх регіонів держави, ініційована Незалежною профспілкою гірників України. 

Детальніше ...

Відкрито набір до Літньої школи ГО "Трудові ініціативи" ВАЖЛИВО!

Літня молодіжна профспілкова школа ГО «Трудові ініціативи» - це п’ятиденний правозахисний семінар-інтенсив, де поєднуються теорія та практика профспілкової роботи та активізму. Обіцяємо купу інформації та емоцій, креативу, пригод, нових вражень, нових друзів. Формат школи постійно оновлюється завдяки самим учасникам та учасницям, тому щороку кожна група у буквальному сенсі творить свій досвід.


 

 

Детальніше ...

"Робота за інструкціями призвела до "паралічу" Укрзалізниці" (ОНЛАЙН) ВАЖЛИВО!

У вівторок, 22 травня, о 14-й годині в агенції "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5-а) відбудеться прес-конференція на тему: "Робота за інструкціями призвела до "паралічу" "Укрзалізниці".

Участь у прес-конференції візьмуть:

Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України;

Володимир Козельський, голова Вільної профспілки залізничників України;

Олександр Скиба, машиніст, голова первинного осередку ВПЗУ локомотивного депо Дарниця (м. Київ);

Євген Подуражний, машиніст, член профкому ППО ВПЗУ локомотивного депо Дарниця (м. Київ). 

  https://youtu.be/Jej-lt8SEe8 -  онлайн-трансляція розпочнеться о 14:00. 

Детальніше ...

Прес-конференція на тему: "Корупція у вугільній галузі та незаконний тиск силових структур на шахтарів та їхні незалежні профспілки" ВАЖЛИВО!

У понеділок, 7 травня, о 12-й годині у Інформаційній агенції "Інтерфакс-Україна" (Київ, вул. Рейтарська, 8/5а ) Незалежна профспілка гірників України проведе  прес-конференцію на тему: "Корупція у вугільній галузі та незаконний тиск силових структур на шахтарів та їхні незалежні профспілки". 


 

Участь у прес-конференції візьмуть:

Михайло ВОЛИНЕЦЬ, голова Незалежної профспілки гірників України;

Василь ГУРА, голова первинного осередку НПГУ шахти "Нововолинська №9"  ДП "Волиньвугілля";

Віктор ТРИФОНОВ, голова Місцевої організації НПГУ міст Селидове і Новогродівка Донецької області;

Сергій ПАВЛОВ, голова первинного орсередку НПГУ шахти "1/3 Новогродівська" ДП "Селидіввугілля" Донецької облвсті.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83