Анонси

У прямому ефірі - лідери та активісти КВПУ ВАЖЛИВО!

У п’ятницю, 17 лютого, з 12-ї до 13-ї години у прямому ефірі на нашому сайті слухайте й дивіться обговорення проблем, якими цього тижня переймалися незалежні профспілки України.

Теми для обговорення:

-         трудовий конфлікт Вільної профспілки медичних працівників України із Міністерством охорони здоров’я;

-         енергетична незалежність України;

-         пенсійна реформа в Україні та позбавлення працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, права на достроковий вихід на пенсію за Списками №1 та №2;

-         конфлікт водіїв тролейбусів Куренівського депо КП «Київпастранс» із адміністрацією підприємства та КП «Київпастранс» триває.

У розмові візьмуть участь:

голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло ВОЛИНЕЦЬ, його заступник, голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег ПАНАСЕНКО,
член профкому первинного осередку ВПЗУ Куренівського тролейбусного депо КП «Київпастранс», учасник голодування Андрій ТРОЯН.

Детальніше ...

У прямому ефірі - лідери та активісти КВПУ ВАЖЛИВО!

10 лютого з 12:00 до 13:00 години у прямому ефірі на офіційному каналі Youtube Київського прес-клубу (https://www.youtube.com/channel/UCuwz6WxV-d1IUNsRJS9eDqQвідбудеться пряма трансляція обговорення найнагальніших проблем, якими цього тижня опікувалися незалежні профспілки України. 

Детальніше ...

Розглядатиметься справа за позовом КВПУ до Кабміну ВАЖЛИВО!

8 лютого о 13.45 у приміщенні Окружного адміністративного суду м. Києва (вул. Петра Болбочана, 8, корп.1) відбудеться розгляд адміністративної справи №826/16780/16 за позовом Конфедерації вільних профспілок України до Кабінету міністрів щодо оскарження Постанови №461 «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах».

Детальніше ...

Прес-конференція: «Боротьба підприємців Києва за свої робочі місця» ВАЖЛИВО!

26 грудня 2016 року о 15-ій годині у приміщенні Укрінформу (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького,  8/16, перший поверх) відбудеться прес-конференція з приводу подій на столичному «Харківському ринку».


 

Детальніше ...

«У новий рік із боргами по заробітній платі?» ВАЖЛИВО!

21 грудня 2016 року об 11-ій годині у приміщенні Укрінформу (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького,  8/16, другий поверх) відбудеться прес-конференція на тему: «У новий рік із боргами по заробітній платі?»

Детальніше ...

Третя зимова профспілкова школа для молодих лідерів (ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР) ВАЖЛИВО!

КВПУ запрошує молодих активістів незалежних профспілок взяти участь у Третій зимовій профспілковій школі для молодих лідерів, яка відбудеться з 18 по 20 січня у м. Львів. Навчання у профспілковій школі буде спрямоване на розвиток  лідерських якостей у активної профспілкової молоді, поглиблення знань з економіки, права, комунікацій тощо.


 

Детальніше ...

Занадто малий бізнес, аби бути комусь потрібним ВАЖЛИВО!

17 листопада о 12:00 підприємці радіоринку, що біля ст.м."Харківська" влаштують акцію протесту під Верховною Радою. Вони принесуть свої товари і розпродаватимуть їх прямо під будівлею парламенту.


 

Детальніше ...

Про можливості стабілізації ситуації у вугільній галузі ВАЖЛИВО!

16 листопада о 15.00 в «Укрінформі» відбудеться прес-конференція на тему: «Про можливості стабілізації ситуації у вугільній галузі та погашення заборгованості шахтарям».  

Детальніше ...

Обговорення “Мирний пакет”: точковi змiни в законодавствi щодо свободи зiбрань” (11/11/2016) ВАЖЛИВО!

Конфедерацiя вiльних профспiлок Украïни (КВПУ) та Правозахисна iнiцiатива (ПІ) будуть радi бачити Вас на обговореннi, присвяченому законодавчому регулюваннi сфери свободи мирних зiбрань та розвитку реформи правоохоронних органiв. Тема обговорення – “Мирний пакет”: точковi змiни в законодавствi щодо свободи зiбрань”.


 

 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83