Профспілкові новини

Підземний протест триває ВАЖЛИВО!

Двадцять восьмий день під землею перебувають гірники шахти імені Г.Капустіна ДП «Лисичанськвугілля» на знак протесту проти корупції у вугільній галузі, заборгованості та маленької заробітної плати на їх шахті.

Детальніше ...

Керування державою - це не керування вінницькими ЖЕКами, - М.Волинець ВАЖЛИВО!

У Києві вже два дні, як увімкнули опалення. Проте у більшості квартир це жодним чином не позначилось на температурних показниках. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» пише й голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Шахтарі-інваліди закликають підтримати акцію ВАЖЛИВО!

У Павлограді відбулися планові збори шахтарів-інвалідів, на яких було розглянуто питання щодо непомірних тарифів на газ та воду, високі ціни на товари першої необхідності. Але найбільше уваги учасники заходу приділили відсутності опалення в місті, повідомив голова Дніпропетровської обласної Спілки інвалідів праці та потерпілих на виробництві «МИР» Олександр Бобков. 

Детальніше ...

Лідери Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда звернулися до представників влади з ультиматумом ВАЖЛИВО!

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда сьогодні ухвалила звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, міністра енергетики та вугільної промисловості та голови Львівської ОДА. У ньому висунуто вимогу до 15 листопада ц. р. виплатити заборгованість із заробітної плати, зберегти робочі місця на шахтах ДП “Львіввугілля” та виділити із держбюджету кошти на освоєння нових лав на шахтах «Межирічанська» і «Степова».

Детальніше ...

Одну вимогу протестувальників виконано ВАЖЛИВО!

Виконувач обов'язків гендиректора ПАТ «Лисичанськвугілля» Валентин Кисельов написав заяву про відставку. Звільнення керівника підприємства було однією з вимог гірників шахти імені Г. Капустіна, котрі ще з 19 жовтня вдалися до протестної акції під землею.

Детальніше ...

Від Конституційного суду очікують справедливого рішення ВАЖЛИВО!

Сьогодні біля приміщення Конституційного суду України відбулася акція на захист трудових прав працівників культури. На порядку денному засідання КСУ -  розгляд конституційного подання 46 народних депутатів щодо контрактної системи у сфері культури.

Детальніше ...

МКП закликає українську владу забезпечити виплату зарплат гірникам ВАЖЛИВО!

Генеральний Секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу звернулася до Президента України Петра Порошенка та Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з приводу невиплати зарплат гірникам державних шахт.


 

Детальніше ...

Шахтарі мають разом проявити солідарні дії, - М.Волинець ВАЖЛИВО!

Як уже повідомлялося, голови первинних профспілкових організацій НПГУ шахт «Межирічанська» і «Степова» Василь Лесняк та Василь Симканич сьогодні оголосили безстрокове голодування.

Детальніше ...

Профспілкові лідери оголосили безстрокове голодування ВАЖЛИВО!

У приміщенні адміністративної будівлі ДП «Львіввугілля» голови первинних профспілкових організацій НПГУ шахт «Межирічанська» і «Степова» відповідно Василь Лесняк та Василь Симканич оголосили безстрокове голодування. До такого кроку вони змушені були вдатися через те, що вкотре постало питання із невиплатою заробітних плат. «Це рішення ми прийняли сьогодні. Далі терпіти подібні знущання, коли людям не виплачують зароблене важкою працею, немає сил», - розповів Василь Лесняк. За його словами, відповідний лист зі своїми вимогами вони надіслали Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

Детальніше ...

Пікетуватимуть Конституційний суд ВАЖЛИВО!

Завтра, 13 листопада, біля приміщення Конституційного суду України (вул.Жилянська, 14) відбудеться акція на захист трудових прав працівників культури. На порядку денному КСУ - конституційне подання 46 народних депутатів щодо контрактної системи у сфері культури.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83