Профспілкові новини

Рада голів НПГУ: на порядку денному – важливі питання ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Ради голів Незалежної профспілки гірників України, на якому розглянуто цілу низку питань. Оголошуючи проект порядку денного, голова НПГУ Михайло Волинець запропонував кілька пунктів об’єднати в один. А тому про критичний  стан, який  склався у вугільній галузі та шляхи його подолання, про поточну ситуацію на підприємствах з видобутку торфу, залізної  й марганцевої руд, кольорових металів та в електроенергетиці, і про становище з виплатою заробітної плати було вирішено вести мову в одній обоймі.

Детальніше ...

Скільки повинні працювати медичні працівники? ВАЖЛИВО!

Питання «переробіток» дуже гостро стоїть перед працівниками медичної сфери. Зрозуміло, що лікарів не вистачає і доводиться працювати по дві зміни не тому, що грошей хочеться, а тому, що нікому працювати. Але, незважаючи на складне становище, у лікарняному закладі, існують законодавчі норми, які керівник закладу не має права порушувати.

Детальніше ...

В.о. гендиректора написав заяву про звільнення і потрапив до лікарні ВАЖЛИВО!

Сьогодні вранці гірники шахти №9 «Нововолинська» так і не приступили до роботи, таким чином продовживши акцію протесту, що триває вже одинадцятий день. Про це повідомив голова тамтешнього первинного осередку НПГУ Василь Гура. За його словами, люди налаштовані рішуче і очікують проміжного результату. Таким може стати призначення нового генепального директора ДП «Волиньвугілля».

Детальніше ...

Машиністів почули: третину локомотивів спишуть ВАЖЛИВО!

Із загального парку локомотивів акціонерної держкомпанії «Укрзалізниця» близько 30-40% не підлягають відновленню і будуть виставлені на аукціон. Про це заявив в. о. глави «Укрзалізниці» Євген Кравцов на брифінгу, що відбувся 11 вересня.

Детальніше ...

Палять шини та грюкають: колектив шахти №9 «Нововолинська» мітингує під ДП «Волиньвугілля» ВАЖЛИВО!

12 вересня шахта №9 «Нововолинська» продовжує протестувати. Гірники прийшли під ДП «Волиньвугілля», настроєні рішуче – палять шини. Вимога – не звільняти директора копальні Володимира Юрківа, скасувати наказ №550. Протести тривають десятий день.

Детальніше ...

Представника КВПУ нагородили пам’ятним знаком ВАЖЛИВО!

Завершила свою роботу 12-а Міжнародна науково-практична конференція «Школа підземної розробки», у якій узяв участь інспектор з питань охорони праці Конфедерації вільних профспілок України Вячеслав Король. За його словами, захід викликав неабиякий інтерес у науковців, роботодавців, зокрема із компанії ДТЕК, фахівців. Традиційно відвідали конференцію зарубіжні гості – із Польщі та Китаю, недарма ж вона йменується «міжнародною».

Детальніше ...

У Сараєво обговорюють питання захисту працівників найманої праці на європейському просторі ВАЖЛИВО!

Сьогодні у столиці Боснії та Герцеговини - місті Сараєво - зібралися лідери національних профспілкових центрів Європи, зокрема і голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, щоб обговорити питання захисту працівників найманої праці на європейському просторі.

Детальніше ...

Шахту поки що відстояли ВАЖЛИВО!

Трудовому колективу в/о «Шахта №9 «Нововолинська» поки що вдалося відстояти своє підприємство від рейдерського захоплення. Про це повідомив голова первинного осередку НПГУ Василь Гура.

Детальніше ...

В.о. гендиректора ДП «Волиньвугілля» найняв собі тридцять охоронців ВАЖЛИВО!

У розвиток подій на шахті №9 «Нововолинська» повідомляємо зі слів голови первинного осередку НПГУ Василя Гури, тридцять осіб у чорному, що прибули сьогодні вранці на підприємство, на вимогу працівників і зокрема його, як голови ППО НПГУ, показали договір приватної охоронної фірми, співробітниками якої вони є, з в.о. генерального директора ДП «Волиньвугілля» Андрієм Пилипюком на його особисту охорону.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83