Профспілкові новини

Частково знеструмлено шахту 5/6 ДП «Мирноградвугілля» ВАЖЛИВО!

З учорашнього дня частково знеструмлено шахту 5/6 Державного підприємства «Мирноградвугілля». Про це повідомив голова тамтешньої первинної профспілкової організації НПГУ Павло Слюсаренко.

Детальніше ...

На заводі імені Малишева планують провести масштабний мітинг ВАЖЛИВО!

Працівники ДП «Завод імені В.О.Малишева» планують провести мітинг на підтримку генерального директора. Організовують  захід Об’єднана профспілкова організація при ДП «Завод ім. В.О. Малишева» та первинна профспілкова організація Всеукраїнської професійної спілки «Захист справедливості».

Детальніше ...

НПГУ закликає підтримати законопроект Михайла Бондаря ВАЖЛИВО!

У Верховній Раді 17 травня зареєстровано законопроект №10307 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» щодо збільшення видатків за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі». За словами його автора народного депутата Михайла Бондаря, документом зокрема передбачено забезпечення належної державної фінансової підтримки вугледобувних підприємств, які нині перебувають у кризовому стані. Зазначене планується втілити у життя шляхом збільшення видатків Державного бюджету України на 2019 рік за бюджетною програмою (КПКВК) 1101590 «Реструктуризація вугільної галузі» на 5 337 000 грн, що, в свою чергу, дасть змогу здійснити необхідні технічні заходи з оновлення шахтного фонду, сплатити витрати за спожиту електричну енергію та своєчасно і в повному обсязі виплачувати заробітну плату шахтарям з погашенням наявної заборгованості.

Детальніше ...

Гендерно обумовлена дискримінація становить серйозну загрозу ВАЖЛИВО!

Проблеми ґендерного насильства та процес встановлення стандартів у боротьбі з насильством та домаганнями у сфері праці в Україні обговорили сьогодні в Києві під час проведення круглого столу.

Детальніше ...

Як посилити вплив профспілок у розширеній Європі ВАЖЛИВО!

У Брюсселі відбулася Європейська регіональна конференція Глобального союзу IndustriALL, у якій узяли участь більш як 80 делегатів з країн Старого світу. Незалежну профспілку гірників України на заході представляв голова первинної профспілкової організації «Металістів» Микола Колючий (на знімку – перший ліворуч). Брекзит, зміна клімату і перехід до низьковуглецевої економіки, Індустрія 4.0, трудова міграція, політична нестабільність, торгові війни і порушення прав профспілок - всі ці виклики всередині і за межами Європи вимагають нових відповідей, наголошувалося на форумі.

Детальніше ...

Представники КВПУ беруть участь у з’їзді ЄКП ВАЖЛИВО!

Сьогодні у Відні розпочався 14-й з'їзд Європейської конфедерації профспілок (ЄКП). У його роботі беруть участь голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець та міжнародний секретар КВПУ Олеся Брязгунова.

Детальніше ...

Суд задовольнив позов активіста ВПЗУ ВАЖЛИВО!

Рішенням Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у справі № 211/5708/18 задоволено позов активіста Вільної профспілки залізничників України,  помічника машиніста електровоза у Криворізькому локомотивному депо Максима Безверхого до Регіональної філії «Придніпровської залізниці» АТ «Українська залізниця» про стягнення недоплаченої частки заробітної плати.

Детальніше ...

Звернення Ради КВПУ до Президента України Володимира Зеленського ВАЖЛИВО!

Як повідомлялося, на черговому засіданні Ради Конфедерації вільних профспілок України, що відбулося 16 травня, було ухвалено звернення до новообраного глави держави. Пропонуємо ознайомитися з його текстом.

Детальніше ...

Михайло Волинець привітав Бориса Кравченка з переобранням на посаду очільника КПР ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець надіслав листа очільнику Конфедерації праці Росії, і привітав його з переобранням на посаду голови КПР. Пропонуємо ознайомитися із текстом кореспонденції.

Детальніше ...

Шахтарі-регресники протестують у Києві ВАЖЛИВО!

Сьогодні вранці шахтарі-регресники, члени НПГУ, які прибули вчора до Києва на мирну акцію протесту, вирушили під стіни Верховної Ради = з надією розповісти народним обранцям про наболіле. До них вийшов депутат-мажоритарник Артур Мартовицький і повідомив про розмову з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, під час якої керманич уряду сказав, що йому відомо про напружену ситуацію і запевнив, що найближчим часом ці питання будуть розглянуті.

Нагадаємо, шахтарі-регресники, члени НПГУ з усіх областей України приїхали до столиці оголосити свої вимоги урядовцям, зокрема: переглянути бюджет Фонду соціального страхування України на 2019 рік. Також шахтарі-пенсіонери вимагають відставки віце-прем’єр-міністра Павла Розенка та першого заступника міністра соціальної політики Ольги Крентовської, які, на їх думку, причетні до ганебної ситуації щодо позбавлення законних пільг колишніх шахтарів.

Учора відбулася зустріч з міністром соціальної політики Андрієм Ревою. Під час переговорів протестувальники також повідомили керманича профільного міністерства, що зараз існує суттєве відставання з виплати лікарняних листів, іноді цей процес триває 45 днів, адже у Фонді соцстраху банально немає грошей, відтак ніхто не знає за рахунок яких коштів мають жити травмовані на підприємстві працівники

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83