Профспілкові новини

Профспілківці зустрілися з головою Львівської ОДА ВАЖЛИВО!

За ініціативи Регіонального об"єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда відбулася зустріч лідерів профспілок з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. У ході розмови йшлося про виплату заробітної плати та фінансування вугільної галузі, забезпечення шахт засобами індивідуального захисту, використання гірничо-добувного обладнання та інвестування коштів в модернізацію копалень. 

Детальніше ...

На Донбасі екологічна катастрофа ВАЖЛИВО!

Про неї мають дізнатися в усіх країнах, — профспілковий лідер

«Відмовившись від закупівель вугілля з тієї території, ми зробили економічно невигідними більшість їхніх шахт. Це ускладнило ситуацію в екологічному плані. І ці проблеми на Донбасі сьогодні однакові для обох сторін. Але сам донбасівський регіон щонайменше років 30 є великою екологічною аномалією, навіть якщо брати світові масштаби. Тут постійно були надмірні нормативні забруднення води, ґрунту і приземної атмосфери. Раніше навіть цей відносний стан рівноваги тримався на тому, що рівень підземних вод шахти стримували на безпечній глибині», — розповів сайту «Цензор» гідрогеолог, доктор наук Євген Яковдэв.

Детальніше ...

Роботу на «Родинській» відновлено ВАЖЛИВО!

На шахті «Родинська» ДП «Мирноградвугілля» гірники припинили страйк, що тривав із 10 серпня. До п'ятниці їм пообіцяли виплатити заборгованість за червень і частково за липень. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Детальніше ...

Створення Національної вугільної компанії: важлива позиція профспілок ВАЖЛИВО!

Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон доручив провести нараду із профспілками щодо доцільності створення Національної вугільної компанії, а вже потім визначатися із початком її роботи. 

Детальніше ...

Профспілка «Металістів» з’ясувала, чому нема питної води ВАЖЛИВО!

Після неодноразових звернень працівників Дніпровського металургійного  комбінату в комісію з питань охорони праці профспілкового комітету «Металістів», що входить до складу Конфедерації вільних профспілок України, було прийнято рішення організувати відвідування структурних підрозділів з метою виявлення причин поганого забезпечення цехів питною водою.

Детальніше ...

Новий Трудовий кодекс до другого читання готувався у підпіллі, - Михайло Волинець ВАЖЛИВО!

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець в інтерв'ю телевізійному каналу ZIK розповів про загрози проекту Трудового кодексу. 

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=VqtjWDULNZY&feature=youtu.be

Детальніше ...

На «Родинській» страйкують шахтарі ВАЖЛИВО!

П’ятий день страйкують гірники шахти «Родинська» ДП «Мирноградвугілля». Вони вимагають погасити заборгованість із заробітної плати. З ними не розрахувалися ще за червень місяць. Про це повідомив голова місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міста Мирнограда та Покровського району Олександр Абрамов. 

Детальніше ...

У Пирогові жорстоко побили профспілкову лідерку ВАЖЛИВО!

У Національному музеї архітектури та побуту в Пирогові було скоєно напад на голову тамтешньої первинки Всеукраїнської профспілки «Захист справедливості», заступницю голови Київського міського об’єднання КВПУ Тамару Таранушенко. На місце злочину викликали патрульну поліцію, проведено першочергові слідчі дії та порушено кримінальне провадження.

Детальніше ...

Суд задовольнив скаргу профспілківців ВАЖЛИВО!

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області 10 серпня виніс ухвалу: скаргу Обласного об’єднання Незалежної  профспілки гірників України Західного Донбасу на бездіяльність керівника Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області - задовольнити.

Детальніше ...

Заблокували вагони зі шламом ВАЖЛИВО!

Після звернення трудового колективу ПАТ «Львівська вугільна компанія» до глави уряду Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, очільника львівської облдержадміністрації Олега Синютки, інших високопосадовців з вимогою виплатити заборговану за чотири місяці зарплату й попередження вдатися до радикальних дій - перекриття доріг і акцій протесту, із працівниками підприємства розрахувалися за половину квітня. 


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83