Профспілкові новини

На ДП «Селидіввугілля» триває акція протесту ВАЖЛИВО!

У стихійному режимі продовжують страйкувати гірники трьох шахт ДП «Селидіввугілля» - «Котляревської», «України» та «1/3 Новогродівської». Протестну акцію спричинила заборгованість із заробітної плати, яка становить 184 мільйони гривень.

Детальніше ...

Відкрито набір до Літньої школи ГО "Трудові ініціативи" ВАЖЛИВО!

Літня молодіжна профспілкова школа ГО «Трудові ініціативи» - це п’ятиденний правозахисний семінар-інтенсив, де поєднуються теорія та практика профспілкової роботи та активізму. Обіцяємо купу інформації та емоцій, креативу, пригод, нових вражень, нових друзів. Формат школи постійно оновлюється завдяки самим учасникам та учасницям, тому щороку кожна група у буквальному сенсі творить свій досвід.


 

 

Детальніше ...

Експерти МОП завітали до КВПУ ВАЖЛИВО!

До офісу Конфедерації вільних профспілок України завітали експерти Міжнародної організації праці в рамках Проекту ЄС-МОП Мануель Рошу і Антоніу Сантуш та Національний координатор Проекту ЄС-МОП Софія Литвин. Під час змістовної і досить тривалої розмови, участь у якій узяли голова КВПУ Михайло Волинець, його заступниця Наталія Левицька, очільник Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко, лідерка Молодіжного комітету КВПУ Олеся Брязгунова, технічний інспектор Незалежної профспілки гірників України Сергій Сименко, гостям сповна вдалося задовольнити цікавість із найрізноманітніших питань, що стосуються діяльності незалежних профспілок. У свою чергу, менеджер Проекту ЄС-МОП Антоніу Сантуш докладно розповів про те, наскільки українське законодавство відповідає низці директив Європейського Союзу з безпеки і гігієни праці та трудових відносин.

Детальніше ...

Первинці ВПЗУ «Харківської вагонної дільниці» - 10 років ВАЖЛИВО!

Цими днями свою першу круглу дату від дня заснування святкує первинна профспілкова організація Вільної профспілки залізничників України виробничого підрозділу «Харківська вагонна дільниця» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Детальніше ...

За інструкціями почали діяти й у локомотивному депо Пологи ВАЖЛИВО!

До акції залізничників діяти суворо за інструкціями, що триває вже десятий день, приєдналися машиністи локомотивного депо Пологи Запорізької області.

Детальніше ...

Шахтарі відмовляються працювати без зарплати ВАЖЛИВО!

Вже не перший день у стихійному режимі страйкують шахтарі Державного підприємства «Селидіввугілля». Гірники добиваються виплати заборгованої зарплати. 

Детальніше ...

Держслужбовців не влаштовує реформа умов найму ВАЖЛИВО!

У Парижі в ході акції протесту проти реформи умов найму держслужбовців відбулися зіткнення між протестувальниками і поліцією. Правоохоронці застосували проти демонстрантів перцевий газ і водомети.

Детальніше ...

Профспілківці очікують від керівництва «Укрзалізниці» конструктивного діалогу ВАЖЛИВО!

«Робота за інструкціями призвела до «паралічу» «Укрзалізниці» - така тема прес-конференції, у якій узяли участь очільник Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, голова Вільної профспілки залізничників України Володимир Козельський та машиністи локомотивного депо Дарниця (м. Київ) Олександр Скиба, голова тамтешнього первинного осередку ВПЗУ, та Євген Подуражний, машиніст, член профкому тієї ж первинки ВПЗУ.


 

Детальніше ...

Діяти виключно за інструкціями почали і на Львівській залізниці ВАЖЛИВО!

Сьогодні зранку працівники локомотивного депо Львів-Захід регіональної філії «Львівська залізниця» почали працювати виключно за інструкціями. Рішення приєднатися до акції, яка вже дев’ятий день триває на «Укрзалізниці», ухвалив трудовий колектив підприємства.


 

Детальніше ...

"Робота за інструкціями призвела до "паралічу" Укрзалізниці" (ОНЛАЙН) ВАЖЛИВО!

У вівторок, 22 травня, о 14-й годині в агенції "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5-а) відбудеться прес-конференція на тему: "Робота за інструкціями призвела до "паралічу" "Укрзалізниці".

Участь у прес-конференції візьмуть:

Михайло Волинець, голова Конфедерації вільних профспілок України;

Володимир Козельський, голова Вільної профспілки залізничників України;

Олександр Скиба, машиніст, голова первинного осередку ВПЗУ локомотивного депо Дарниця (м. Київ);

Євген Подуражний, машиніст, член профкому ППО ВПЗУ локомотивного депо Дарниця (м. Київ). 

  https://youtu.be/Jej-lt8SEe8 -  онлайн-трансляція розпочнеться о 14:00. 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83