Профспілкові новини

Артисти Національної опери борються за гідну працю ВАЖЛИВО!

Працівники та члени незалежної профспілки Національної опери України імені Тараса Шевченка змушені відволікатися від мистецької діяльності -  боротися за свої трудові права. Про це сьогодні вони розповідали під час прес-конференції «Артисти України судитимуться за свої робочі місця» та на імпровізованому протесті на сходах оперного театру. 


 

Детальніше ...

Міністр пообіцяв, що лисичанцям надійдуть кошти ВАЖЛИВО!

Державному підприємству «Лисичанськвугілля» (Луганська обл.) найближчим часом буде виділено кошти для погашення заборгованості перед шахтарями. Про це під час нетривалої розмови перед засіданням уряду голові МО НПГУ м. Лисичанська Едуарду Всеволодському повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик. Щоправда, про яку саме суму йдеться, високопосадовець не уточнив.

Детальніше ...

Головний технічний інспектор НПГУ: Травмуватися стали частіше ВАЖЛИВО!

Вугільна промисловість – одна із найнебезпечніших галузей економіки України. Незважаючи на це, у Бюджеті-2016 фінансування охорони праці та промислової безпеки у вугільній галузі не передбачалося. А на виконання Комплексної програми  підвищення безпеки праці на вугледобувних та шахтобудівних підприємствах Міненерговугілля України у 2016 році мало бути витрачено 211,8 млн грн. Проте фактично на це за рахунок усіх джерел фінансування у 2016 році витрачено 94,1 млн грн, або 44,4% від запланованого. 


 

Детальніше ...

Пенсійну реформу – під контроль громадян та профспілок ВАЖЛИВО!

Лідери Конфедерації вільних профспілок України під час онлайн-спілкування, приуроченого до Дня соціальної справедливості, підняли питання пенсійного забезпечення громадян. 


 

Детальніше ...

Україну відвідає міжнародна профспілкова місія (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

Про це розповіли лідери Конфедерації вільних профспілок України під час онлайн-спілкування, приуроченого до Дня соціальної справедливості. 


 

Детальніше ...

Наталія Левицька: «До нас надходять звернення щодо «зрівнялівки» зарплат» (ВІДЕО) ВАЖЛИВО!

У профспілковому ефірі «Київського прес-клубу» заступниця голови Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) та Незалежної профспілки гірників України  (НПГУ), віце-президент Пан'європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ВЕРС) Наталія Левицька розповіла про те, як працівники реагують на підвищення мінімальної заробітної плати:


 

Детальніше ...

ВППУ розпочала збір підписів під зверненням до ЄС ВАЖЛИВО!

Правоохоронні органи не реагують на численні факти порушень прав підприємців на ринках різних міст України. Крім того їхні представники  вчиняють протиправні дії щодо громадян, які борються за встановлення справедливості. Про це заявили представники Вільної профспілки підприємців України  (ВППУ) та правозахисники на сьогоднішній прес-конференції  «Терор поліції та прокуратури проти діячів профспілок».


 

Детальніше ...

У прямому ефірі - лідери та активісти КВПУ ВАЖЛИВО!

У п’ятницю, 17 лютого, з 12-ї до 13-ї години у прямому ефірі на нашому сайті слухайте й дивіться обговорення проблем, якими цього тижня переймалися незалежні профспілки України.

Теми для обговорення:

-         трудовий конфлікт Вільної профспілки медичних працівників України із Міністерством охорони здоров’я;

-         енергетична незалежність України;

-         пенсійна реформа в Україні та позбавлення працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, права на достроковий вихід на пенсію за Списками №1 та №2;

-         конфлікт водіїв тролейбусів Куренівського депо КП «Київпастранс» із адміністрацією підприємства та КП «Київпастранс» триває.

У розмові візьмуть участь:

голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло ВОЛИНЕЦЬ, його заступник, голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег ПАНАСЕНКО,
член профкому первинного осередку ВПЗУ Куренівського тролейбусного депо КП «Київпастранс», учасник голодування Андрій ТРОЯН.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83