Профспілкові новини

ГО «ТРУДОВІ ІНІЦІАТИВИ» ВІДКРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЮ НА ТРЕТЮ ЛІТНЮ ПРОФСПІЛКОВУ ШКОЛУ ВАЖЛИВО!

ГО "Трудові ініціативи" (trudovi.org) оголошує набір на Третю молодіжну профспілкову школу, яка проходитиме в Одесі з 14 по 18 серпня 2017 року.


 

 

Детальніше ...

Профсоюз возрождает свою работу ВАЖЛИВО!

Повышение заработной платы для всех работников предприятия, снижение стоимости питания в заводских сто­ловых, решение вопросов оздоровления, спортивного и куль­турного досуга. С такими предложениями выступила возоб­новившая свою работу первичная профсоюзная организация Всеукраинского профессионального союза «Защита справед­ливости» ГП «Завода имени В.А. Малышева». Почему возникла необходимость в работе альтернативной профсоюзной орга­низации, какие цели она перед собой ставит, какие направле­ния планирует охватить? С этими вопросами мы обратились к избранному на днях главе первичной профсоюзной организа­ции «Защита справедливости» Юрию Ступаренко.


 

Детальніше ...

Адміністрація «Укрзалізниці» на поступки не йде (ОНОВЛЕНО) ВАЖЛИВО!

Активісти Вільної профспілки залізничників України продовжують безстрокове пікетування головного офісу «Укрзалізниці», яке розпочалося минулої середи, 14 червня. Їхні вимоги беззмінні – підвищення заробітної плати на 100 відсотків. За час, що триває акція, ніхто з очільників «УЗ» так і не зважився на відверту розмову із профспілківцями. І ось сьогодні нарешті крига скресла – зустрітися із представниками ВПЗУ, зокрема її очільником Володимиром Козельським, а також головою Конфедерації вільних профспілок України Михайлом Волинцем та його заступником Петром Тулеєм, зголосився член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек. 


 

Детальніше ...

Локомотив загорівся прямо під час перевірки ВАЖЛИВО!

На машиністів локомотивного депо «Кременчук» Південної залізниці, які сьогодні розпочали так званий «технічний», або італійський страйк, керівник підприємства Юрій Дон намагається чинити тиск.

Детальніше ...

Акцію залізничників у Києві підтримали італійським страйком ВАЖЛИВО!

Як ми вже повідомляли, під будівлею ПАТ «Укрзалізниця» у Києві з минулого тижня триває безстрокова акція працівників підприємства, які добиваються суттєвого підвищення зарплати. Сьогодні з 5-ї ранку на підтримку пікетувальників у столиці машиністи локомотивного депо «Кременчук» Південної залізниці розпочали «технічний», або так званий італійський страйк. 


 

Детальніше ...

Лідери та активісти ВПЗУ продовжують свій протест у Києві ВАЖЛИВО!

Як раніше повідомлялося, 14 червня Вільна профспілка залізничників України (ВПЗУ) провела акцію протесту біля будівлі ПАТ «Укрзалізниця» з основною вимогою підвищити зарплату. Після того, як перемовини з представниками роботодавця закінчилися безрезультатно, профспілківці поставили  кілька наметів біля офісу та оголосили безстрокову акцію протесту. Уже п’ять ночей члени ВПЗУ провели під будівлею ПАТ «Укрзалізниця».


 

Детальніше ...

ОО НПГУ Західного Донбасу підняло проблему відсутності бланків листків непрацездатності в лікарнях низки міст ВАЖЛИВО!

До голови Незалежної профспілки гірників України М. Я. Волинця звернувся голова Обласного об’єднання незалежної профспілки гірників України Західного Донбасу В. І. Грек щодо відсутності бланків листків непрацездатності в лікарнях на території міст Павлоград, Тернівка, Першотравенськ, Петропавлівка Дніпропетровської області.

З цього приводу голова КВПУ вже звернувся до МОЗ України  та НАБУ. 


 

Детальніше ...

Із Днем медичного працівника! ВАЖЛИВО!

Шановні колеги!     

Для всіх нас настали нелегкі часи. Замість того, щоб дбати про медика та гідно оплачувати його важку і благородну працю, держава робить з нього хабарника і корупціонера. Міністерством охорони здоров’я керують випадкові люди, які залишаючись глухими до думок медичної спільноти і байдужими до потреб звичайних громадян, прикривають свою  некомпетентність різного роду флешмобами. На таку псевдодіяльність витрачаються мільярди гривень, передбачених на закупівлю ліків. Натомість безліч лікувальних установ опинилися під загрозою закриття, а тисячі медиків очікує звільнення.

Та попри все віримо, що з Божою допомогою настануть часи, коли українським лікарям, фельдшерам та медсестрам не потрібно буде їхати за кордон у пошуках заробітку, адже їм буде добре жити і працювати у своїй рідній країні.

Вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника! Бажаю вам та вашим родинам миру, добробуту, міцного здоров’я і щастя!

Голова Вільної профспілки

медичних працівників України              Олег ПАНАСЕНКО

Детальніше ...

Глобальна спілка IndustriALL закликає український уряд гарантувати безпеку в шахтах ВАЖЛИВО!

Глобальна спілка IndustriALL, яка об’єднує 50 млн трудівників у 140 країнах світу,  звертає увагу на випадки травматизму, зокрема смертельного, які сталися за останні тижні на українських підприємствах гірничодобувної промисловості. Міжнародна організація закликала український уряд вжити заходи задля забезпечення охорони праці та безпеки на шахтах.  


 

 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83