Профспілкові новини

На «Євраз Сухій Балці» підписали спільну постанову ВАЖЛИВО!

Найскладнішими переговори про підвищення зарплати вийшли на ПАТ «Євраз Суха Балка». Тут адміністрація, яка представляє інтереси власника – російського олігарха Романа Абрамовича, ігнорувала будь-які вимоги робітників та ще й намагалася постійно тиснути на організаторів акції. 


 

Детальніше ...

Ресурсы для роста зарплаты имеются ВАЖЛИВО!

Руководство ПАО «Евраз Сухая Балка» предложило шахтерам повышение заработной платы с 1-го июня на 10-12%, однако сами протестующие требуют более существенного роста зарплат. Есть ли у предприятия возможности для этого, попробуем разобраться.


 

Детальніше ...

Михайло Волинець виступив у Брюсселі ВАЖЛИВО!

В Україні погіршується законодавство, яке врегульовує трудові взаємовідносини, зростає безробіття та заборгованість із заробітної плати, також ускладнюється боротьба з корупцією, попри те, що влада заявляє про «небачені» успіхи в згаданій царині. 

Детальніше ...

Репрезентативність Конфедерації вільних профспілок України підтверджено ВАЖЛИВО!

Сьогодні сталася довгоочікувана подія - Національна служба посередництва і примирення (НСПП) підтвердила репрезентативність Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) на національному рівні для участі у колективних переговорах з укладення Генеральної угоди і для делегування представників до Національної тристоронньої соціально-економічної ради, органів управління фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та участі міжнародних заходах.

Детальніше ...

Незалежна профспілка вимагає підвищення зарплат працівникам ДП «Красноармійськвугілля» ВАЖЛИВО!

Місцева організація Незалежної профспілки гірників України міста Мирноград та Покровського району вимагає з 1 травня 2017 року  збільшити тарифні ставки та посадові оклади всім робітникам ДП «Красноармійськвугілля» , у тому числі й відокремлених підрозділів, виходячи з мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб розміром 1684грн. З відповідним зверненням Рада голів МО НПГУ м. Мирноград  та Покровського району звернулася до Прем’єр-міністра  України В.Б.Гройсмана, Міністра енергетики та вугільної промисловості України І.С.Насалика, в.о. генерального директора ДП «Красноармійськвугілля» В.Ю. Довгаля. Сповістили профспілківці  про свої вимоги й голову Незалежної профспілки гірників України М. Я. Волинця. 


 

Детальніше ...

Добилися підвищення зарплати ВАЖЛИВО!

За ініціативою первинного осередку Незалежної профспілки гірників України шахтоуправління «Південнодонбаське №1» м. Вугледар Донецької області гірникам з 1 травня ц.р. підвищили тарифні ставки й оклади. Про це повідомив голова ППО НПГУ Євген Марусенко.


 

Детальніше ...

Нововолинським шахтарям віддали заборговане ВАЖЛИВО!

Вчора представники шахти №1 «Нововолинська», колективу якої з лютого ц.р. заборгували понад 3,6 млн грн заробітної плати, побували у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. 


 

Детальніше ...

На засіданні СПО об’єднань профспілок «планових» і «позапланових» питань не бракувало ВАЖЛИВО!

Відбулося чергове засідання Спільного представницького  органу (СПО) репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. Було розглянуто низку «планових» і «позапланових» питань. Якраз останні й викликали серед присутніх найбільше дискусій, причому вельми гострих і безкомпромісних.


 

Детальніше ...

Незалежні профспілки Білорусі підтримують гірників Кривого Рогу ВАЖЛИВО!

Незалежна профспілка гірників України отримала листа від Білоруської незалежної профспілки на Незалежної профспілки гірників ВАТ "Білоруськалій" зі словами підтримки для гірників, які борються за підвищення зарплат у Кривому Розі. 


 

 

Детальніше ...

ВПЗУ підтвердила свою репрезентативність ВАЖЛИВО!

Національна служба посередництва і примирення (НСПП)  підтвердила репрезентативність Вільної профспілки залізничників України (ВПЗУ) на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.


 

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Контакти

>
вул. Велика Василькiвська, 65,офiс 36 info@kvpu.org.ua м. Київ Київська область 03150 Україна +38044 287 33 38 +38044 28772 83